Депутати від політичної партії «НАШ КРАЙ» Кормишкін і Донченко подарували нові парти школярам Снігурівського району

Матеріально-технічне оснащення школи безпосередньо впливає на підготовку дітей і якість навчального процесу. І в умовах, коли держава не завжди надає належну увагу і підтримку сільським школам, допомога підростаючому поколінню з боку депутатів дуже доречна. Так, завдяки зусиллям депутатів Миколаївської обласної ради від політичної партії «НАШ КРАЙ» Юрія Кормишкін і Олени Донченко школярі Снігурівського району отримуватимуть знання за новими сучасними партами.

«Минулого тижня нам привезли 50 нових парт. Тепер, завдяки Юрію Анатолійовичу, майже всі класи нашої школи оснащені новими партами. Щороку він щось купує рідній школі», — розповідає директор Новопетрівської ЗОШ I-III ступенів Оксана Василівна Андрієвська.

                  

За її словами, депутат регулярно надає матеріальну підтримку школі, і сьогодні його, як випускника Новопетрівської ЗОШ, вчителі ставлять у приклад підростаючому поколінню.

Нові парти від Олени Донченко і Юрія Кормишкіна отримали і наймолодші учні Кобзарцівськой загальноосвітньої школи I-III ступенів.

«Ми починаємо модернізувати меблі з молодших класів. Вчителі, діти та їхні батьки дуже раді, що почалося переоснащення меблів і вдячні спонсорам. Парти нові, сучасні, вони регулюються. Ми раді, що обласні депутати знають, що потрібно дітям», — резюмувала директор школи Світлана Ліщенюк.

Юрій Кормишкін зазначив, що особливо в сільській місцевості важливо допомогти і створити гідні умови для дітей, щоб вони мали можливість здобувати освіту в кращих умовах, щоб в майбутньому бути конкурентоспроможними в час вступу до вищих навчальних закладів по всій країні.

«Я сам випускник сільської школи і не з чуток знаю, як би не старалися викладачі, а матеріальна база впливає на рівень освіти молоді. Для мене важливо, щоб наші діти навчалися в гідних умовах, і мали рівні можливості в здобутті освіти, щоб в майбутньому бути конкурентоспроможними в час вступу до вищих навчальних закладів по всій країні », —  зазначив Кормишкін.

За матеріалами https://mycity.mk.ua.

Теги: , ,