“НАШ КРАЙ” закликає уряд розробити терміновий план заходів для забезпечення ТЕК

“НАШ КРАЙ” закликає уряд розробити терміновий план заходів для забезпечення ТЕК необхідними запасами твердого палива, інакше на українців чекають перебої з теплом та електрикою. Про це йдеться у зверненні до КМУ, яке спрямував сьогодні співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, на сьогодні існує реальна загроза, що вже цього місяця відбудеться вимкнення електроенергії та тепла через нестачу твердого палива.

“Попри звіти уряду щодо наявності безпрецедентної кількості газу у сховищах, Кабмін “забуває” про кризову ситуацію з твердим паливом. Тепло- та енергогенеруючі компанії вступають в опалювальний сезон з наднизьким запасом вугілля, якого вистачить лише на кілька тижнів. Уряд має негайно ліквідувати надзвичайну ситуацію та навести лад у забезпеченні ТЕК вугіллям”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що до такої ситуації призвела безвідповідальна політика уряду та потакання інтересам олігархів.

“Станом на минулий тиждень на складах ТЕС знаходилося лише 1,1 млн. т вугілля. Це на 30% менше ніж минулого року. Добова норма для всіх електростанцій – 60 тис. т вугілля. Отже, запасу вугілля залишалось на 18 діб. Уряд мав це передбачити, натомість зовсім скоро українці можуть залишитися без тепла та світла”, – повідомив Олександр Мазурчак.

Теги: ,