Депутат обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» Юрій Кормишкін подякував учасникам виборів Новополтавської сільської ради

Юрій Кормишкін, голова виконкому Миколаївської обласної організації «НАШ КРАЙ подякував усім учасникам виборів Новополтавської сільської ради об’єднаної територіальної громади Новобузького району. Варто зазначити, що вибори відбулися 29 жовтня.

Юрій Кормишкін висловив слова вдячності кандидатам в депутати та виборцям.

«Хочу висловити подяку всім, хто взяв участь у виборах — і кандидатам, і виборцям. Хочу привітати тих кандидатів, які стали депутатами, отримавши найбільшу кількість голосів, заручившись довірою своїх односельчан», — сказав він.

«Також хочу подякувати тим кандидатам, які не стали депутатами. Думаю, якщо є бажання працювати на громаду, то наявність депутатського мандата ніяк не вплине на це. Той, хто хоче працювати для людей, для громади, той буде це робити і без депутатського мандата», — підкреслив він.

Разом з тим Кормишкін закликав депутатів новообраної сільської ради об’єднатися навколо вирішення питань громади.

«Я закликаю всіх об’єднатися навколо вирішення існуючих в громаді питань. Хочу звернутися до депутатів, які отримали мандат як безпартійні. Закликаю їх брати участь у вирішенні проблем громади та запрошую кожного з них вступати в партію «Наш край », — заявив глава виконкому миколаївської обласної організації «НАШ КРАЙ».

За матеріалами інтернет-видання https://mycity.mk.ua.

Теги: ,