“НАШ КРАЙ” вимагає від влади терміново розпочати безпекову реформу

Фінансування силових органів збільшується із кожним роком, вони отримують усе більше прав, на вулицях наших міст з’являється все більше камер спостереження. Але громадяни України отримують усе менше безпеки.

Останній вибух у Солом’янському районі столиці, від якого загинуло двоє осіб, став підсумком непрофесіоналізму українських спецслужб та силових органів.

Інший випадок – спроба захоплення майна авіаційної військової частини під Одесою. На відстані сотень кілометрів від зони проведення АТО практично булі повторені події трирічної давнини в АР Крим. Молодики в балаклавах зруйнували огорожу та вивезли частину військового майна, прогнали військових з місця подій. Жодного пострілу опору з боку військових чи намагання зупинити нападників. Поліція Одеси взагалі спростувала звинувачування військових та зробили заяву про ніби будівельників та земельні суперечки. Під питанням стан охорони військових об’єктів по всієї країні.

В той же час влада широко рекламує свої недолугі реформи — пенсійну, освітню, медичну.

Але головної для держави реформи — безпекової, вона так і не спромоглася розпочати. Із кожним днем безпеки все менше, а зарплати прокурорів та поліцейських — лише зростають.

“НАШ КРАЙ” вимагає від влади терміново розпочати безпекову реформу: переосмислити обов’язки та завдання спецслужб, поліції та прокуратури, ретельно проаналізувати фінансові витрати на силові органи. Українці  мають отримати безпеку, гарантовану наполегливою роботою силовиків.

Теги: