Голова виконкому Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» Юрій Кормишкін провів зустріч з активом партії

Юрій Кормишкін, голова виконкому Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ», провів  зустріч з активом партійних організацій Арбузинського, Березанського, Доманівського, Миколаївського, Казанківського, Очаківського, Снігурівського районів, де призначені відбудуться перші місцеві вибори депутатів сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад.

Варто зазначити, що зустріч відбулася 8 листопада і головним питанням зборів стала участь представників політичної партії «НАШ КРАЙ» в місцевих виборах до ОТГ.

                                      

— На цих зборах, у першу чергу, хочу обговорити план діяльності районних партійних організацій на виборах в органи самоврядування ОТГ. Хочу наголосити на тому, що політична партія «НАШ КРАЙ» має великий кадровий  потенциал авторитетних людей, які уже внесли значний внесок для розбудови країни, районів, громад,  займають активну громадську позицію, спроможні і повинні гідно представляти і відстоювати інтереси громадян в органах влади  новостворених об’єднаних територіальних громадах.

Під час зустрічі були обговорені проблемні питання в організації виборчої кампанії та подальші заходи до їх вирішення. Крім того, Юрій Кормишкін наголосив на важливих пунктах, а саме:

  • про залучення прихильників партії до спільної роботи в виборчому процесі;
  • про встановлення пріоритетів діяльності партійної організації під час виборів;
  • про розробку стратегії та тактики діяльності партійних організацій під час виборів до ОТГ.

За підсумками зустрічі, голова виконкому Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» Юрій Кормишкін наголосив, що позиції та сили партії у Миколаївській області потужні. Партія зробить все можливе, щоб наші представники увійшли у всі новообрані місцеві ради.

Теги: ,