Депутат від «НАШОГО КРАЮ» запропонував створити комунальне підприємство, яке обслуговуватиме дороги району та вагові комплекси

Голова виконкому  Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ» Юрій Кормишкін запропонував створити в Снігурівці комунальне підприємство, яке обслуговуватиме дороги району та вагові комплекси.

За словами депутата, протягом останніх місяців, як цього року так і минулих років, практично всі мешканці Снігурівки спостерігали рух вантажівок з цукровим буряком та вантажівки з зерном в літні місяці по місту, на миколаївській та херсонській трасах.

Варто зазначити, що у жовтні на декілька діб у м. Снігурівка був встановлений мобільний пункт габаритно-вагового контролю. Після встановлення ГВК вантажівки рухалися в об’їзд через одне із сіл Снігурівського району. Проте одразу після того, як габаритно-ваговий комплекс прибрали, вантажівки знову пішли через Снігурівку. Це свідчить про порушення вагового режиму.

Юрій Кормишкін став ініціатором того, щоб створити комунальне підприємство, яке обслуговуватиме дороги району, та на баланс якого можна придбати ваговий комплекс. Лише після встановлення вагового комплексу дана проблема зникне взагалі.

Крім того, Юрій Анатолійович запропонував звернутися до народних депутатів з приводу внесення змін до законодавства, відповідно до якого відповідальність за недотримання вагового режиму буде покладатися на відправника, перевізника та отримувача вантажу.

За матеріалами:http://snigyrivka.info.

Теги: ,