Депутати Миколаївської обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» допомогли людям похилого віку

З кожним роком в Україні зростає кількість людей, які гостро потребують опіки та матеріальної допомоги. Кількість пенсіонерів в Україні щороку стрімко зростає, а разом з тим,  зростає потреба у нагальній допомозі пенсіонерам. Але найгірше те, що на сьогоднішній день люди похилого віку не живуть, а «виживають», адже допомога від держави, у вигляді пенсій, просто мізерна.

В Україні останнім часом відкриваються благодійні фонди, але чомусь саме пенсіонерам допомагають далеко не всі. На жаль, дуже часто літні люди сильно обмежені в коштах. Грошей може не вистачати не тільки на ліки, але й на покупку необхідних продуктів.

                                      

                                 

Депутати обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» Тахір та Рустам  Садрідінови разом з головою спілки ветеранів селища Ольшанське, депутатом Ольшаскої селищної ради від партії»НАШ КРАЙ»  Олександром Білим та прихильниками партії організували допомогу пенсіонерам селища Ольшанське Миколаївського району. Так, у селі був проведений благодійний одноденний  ярмарок, на якому депутати  Садрідінови надали на продаж близько 8 тон овочів за пільговими цінами. Капусту, моркву, буряк, цибулю пенсіонери могли придбати у 2-3рази нижче від цін на місцевому ринку.

— Наш, можна сказати, проект існує вже декілька років. Цей благодійний ярмарок організовується з метою зекономити кошти пенсіонерів. Я бачу, як фінансово важко прожити на пенсії, які отримують літні люди і , як депутат, хочу трохи полегшати  життя наших пенсіонерів , — поділився Тахір Садрідінов.

Варто зазначити, що депутати займаються благодійністю не тільки в районах області, але і в місті Миколаєві. Допомога людям похилого віку в пріоритеті у Садрідінових.

— Дуже вдячна Тахіру Шамсідіновичу та Рустаму Шамсідіновичу за те, що вони відгукнулися на моє прохання про допомогу. На минулому тижні я отримала два великих пакети з продуктами (крупи, цукор, масло, печиво, овочі, фрукти та інші продукти харчування), — розповіла  Горобцова Олександра Федорівна, пенсіонерка з Корабельного району міста Миколаєва.

Теги: ,