«НАШ КРАЙ» вітає з Днем працівників сільського господарства

Вітання голови виконкому Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ», депутата обласної ради, голови депутатської комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села Юрія Кормишкіна.

Вітаю працівників сільського господарства з професійним святом!

Працівники сільського господарства Миколаївщини завжди в авангарді розвитку галузі в Україні. Адже вони змогли зібрати понад 2,6 млн тон зернових у 2017 році, що на 100 тисяч більше, ніж у минулому. Тільки завдяки щоденній роботі людей на полях, керівникам, правильному підходу, наша область сьогодні може мати такий врожай.

У 2017 році понад 50% місцевих бюджетів  наповнюється від аграріїв області. За останні 9 місяців аграрії Миколаївської області сплатили понад 3 млрд гривень до бюджетів різних рівнів. Це говорить про те, що аграрний сектор стає потужнішим, і я, як депутат і люди, які поруч зі мной працюють в аграрному бізнесі, зобов’язані підтримувати їх у всіх починаннях.

Хотів би привітати кожну людину, яка має відношення до сільського господарства, побажати здоров’я, мудрості, родинного благополуччя,  фінансової стабільності і мирного неба, — привітав зі святом Юрій Кормишкін.

          

Крім того, на святі, приуроченому до Дня сільгозппрацівника, Юрій Кормишкін отримав Диплом від Мінагрополітики України за вагомий особистий внесок в розвиток агропромислового комплексу України.

Теги: , , , ,