За ініціативи депутата від партії «НАШ КРАЙ» Юрія Кормишкіна розпочався ремонт дороги у селі Новопетрівка

Місцеві жителі села Новопетрівка, Снігурівського району звернулися до директора Новопетрівської школи – інтернат Наталії Луцик стосовно того, що школярам дістатися до навчального закладу проблематично, адже щодня батьки забирають дітей і скаржаться на з’їзди дороги, так як проїхати незручно.

У свою чергу, Наталія Луцик звернулася до депутата Миколаївської обласної ради від партії «НАШ КРАЙ» Юрія Кормишкіна та голови Снігурівської РДА Інни Бойко з проханням про допомогу.

-Я була вражена такою швидкою реакцією від влади, адже одразу отримала позитивну відповідь, — розповідає Наталія Луцик.

                

На сьогоднішній день у Снігурівці вже активно ведуться ремонтні роботи з’їзду дороги в Новопетрівці. Крім того, Наталія Луцик зазначила, що мешканці також звернулися за допомогою в облаштуванні зупинки і туалету, так як елементарних зручностей на трасі немає.

«Я хочу сказати, що потрібно звертатися зі своїми проблемами до керівництва, і позитивні відгуки, я думаю, отримають всі. І ще я хочу сказати, що я зверталася до Юрія Анатолійовича та Інни Володимирівни, і якщо є результати і можливості, так своєчасно і оперативно реагують, знайшли всі можливі засоби, щоб зробити ще й зупинку. Це я говорю від нашої громади, наших жителів, які часто від’їжджають в різні місця, і люди говорили, що дійсно потрібна зупинка і по можливості для дотримання санітарних норм встановити туалет. Навіть на трасі «Снігурівка — Миколаїв» немає жодного такого приміщення, яке необхідно», — додала директор школи-інтернату.

 

Теги: ,