“Наш край” домігся виділення 100 млн грн на доступне житло для вимушених переселенців та учасників АТО

На купівлю житла для вимушених переселенців та учасників АТО в державному бюджеті за ініціативи народного депутата, члена політради партії “Наш край” Олега Недави передбачено 100 мільйонів гривень. Про це депутат повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Олега Недави, зміни враховані в проекті кошторису на наступний рік, вже надійшли до розгляду в Верховну Раду.

“Як і обіцяв – інтереси людей, які потребують забезпечення житлом, враховані в держбюджеті. У проекті кошторису на наступний рік, який вже передали до розгляду у Верховну Раду, на реалізацію програми «Доступне житло» закладено 100 млн грн”, – заявив Олег Недава.

Депутат також зазначив, що існуюче пільгове житлове будівництво потребує посилення.

“Продовжую роботу з органами державної влади та місцевого самоврядування, які також зацікавлені у її реалізації. Співпрацюючи з головою Донецької ОДА Павлом Жебрівським, відчув підтримку цієї ініціативи та щире бажання допомогти людям нарешті отримати власні оселі”, – додав Олег Недава.

Він також висловив упевненість, що депутати підтримують цю пропозицію під час голосування в Раді.

“Впевнений, що при розгляді проекту бюджету мої колеги підтримають наші намагання забезпечити учасників АТО та вимушених переселенців досяжною перспективою отримання власного доступного житла”, – підсумував Олег Недава.

Теги: