Олігархи одним дзвінком можуть відключити тепло в лікарнях, – “Наш край” розробив закон, що забороняє відключення від теплопостачання соцзакладів

Депутати від партії “Нашого краю” внесуть до парламенту законопроект, що забороняє відключення від теплопостачання закладів соціальної сфери. Про це повідомив співголова Олександр Мазурчак.

Він переконаний, що потрібно заборонити постачальникам відключати підприємства ТКЕ, які опалюють суспільно важливі об’єкти, від газопостачання.

“Партія “Наш край” підготувала проект змін до законів, що запобігатимуть відключенню об’єктів соціальної інфраструктури та їхніх постачальників тепла від газу. Депутати від партії внесуть його до Верховної Ради”, – зазначив Олександр Мазурчак.

За словами співголови партії “Наш край”, сьогодні власники підприємств, які постачають газ, можуть на власний розсуд в будь-який момент залишити школи, садки та лікарні без тепла.

“Недосконале законодавство дозволяє сьогодні власнику облгазу чи міськгазу відключити у будь-який момент підприємство теплокомуненерго від постачання тепла за наявності боргу. Першими під удар попадають житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури, які, не маючи боргів, залишаються узимку без тепла. Потрібно гарантувати безумовне постачання тепла у школи, садки та лікарні”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він згадав нещодавню надзвичайну ситуацію у Кропивницькому, коли через дії керівництва ВАТ “Кіровоградгаз” дитячі садки та школи залишились без тепла.

Теги: ,