Юрій Кормишкін став головою Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

Юрій Гранатуров склав повноваження голови Миколаївської обласної організації партії «НАШ КРАЙ», новообраним головою партії в області став депутат Миколаївської обласної ради Кормишкін Юрій Анатолійович.

На конференції обласної організації партії «НАШ КРАЙ» прозвучав звіт Гранатурова Юрія Ісайовича про проведену роботу партії в 2017 році, після виступу Юрій Ісайович подякував всім за надання йому довіри та відмітив, що на державній службі його основна ціль- це розвиток рідного краю.

На обласній конференції делегати проголосували за знаття Гранатурова з посади голови Миколаївської обласної організації «НАШ КРАЙ», у зв’язку з переходом на державну службую. Після складання повноважень одноголосно було обрано новим головою Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» Юрія Анатолійовича Кормишкіна.

В своїй промові Кормишкін подякував всім членам партії, народним обранцям, кандидатам у депутати від партії, прихильникам та активістам партії «НАШ КРАЙ» на надану довіру, озвучив основні досягнення на місцевих виборах в 2017 році, розказав про подальші плани парторганізації.  Юрій Анатолійович відмітив, що його основна задача побудувати міцну команду однодумців в Миколаївській області.

На обласній конференції партії був присутній співголова партії «НАШ КРАЙ», голова центрального виконкому партії Олександр Мазурчак. Олександр Володимирович подякував Гранатурову за пророблену роботу та побажав великих досягнень у майбутньому Кормишкіну. Співголова партії відмітив, що професіоналізм та авторитет Ю.Кормишкіна в області буде сприяти розширенню обласної партійної організації партії «НАШ КРАЙ».

Теги: , , , , ,