«НАШ КРАЙ» вітає Бесклубу Тетяну Іванівну з перемогою на виборах старости в селі Трихати Миколаївського району

Згідно рішення з’їзду політичної партії «НАШ КРАЙ» Миколаївською районною партійною організацією було висунуто кандидатом на посаду Трихатського старости від партії «НАШ КРАЙ» Бесклубу Тетяну Іванівну.

Це перший та єдиний висунутий кандидат на посаду старости від політичної партії «НАШ КРАЙ» серед всіх інших політичних сил.

Бесклуба Т. І. отримала 230 голосів довіри, при явці 41%, або 330 виборців. Таким чином за кандидата на посаду старости від партії «НАШ КРАЙ» Бескулубу Тетяну Іванівну проголосували 70% жителів села Трихати. Найближчій кандидат, екс-голова сільської ради Макаров Олександр Валерійович, набрав 78 голосів.

Це чергова перемога партії «НАШ КРАЙ» в Миколаївській області, переможний старт новообраного голови Миколаївської обласної організації Кормишкіна Юрія Анатолійовича, який вітає Тетяну Іванівну з перемогою:

«Шановна Тетяна Іванівна, щиро вітаю з перемогою! Впевнений, що спільними зусиллями з жителями села та при підтримці нашої політичної сили Ви зробите багато корисного для громади Трихат.»

Теги: , , , , ,