Голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав дітей Снігурівського району зі святом

Голова партії «Наш край» в Миколаївській області Юрій Кормишкін привітав дітей Снігурівського району зі святом Дня Святого Миколая. Компанію йому склали депутат обласної ради Олена Донченко, голова Снігурівської райдержадміністрації Інна Бойко,а також директор Новопетрівської школи-інтернату, кандидат на посаду голови Широківської ОТГ Наталія Луцик.

                     

Так, взявши на себе місію порадувати дітей в святковий день вони приїхали в Новопетрівську школу-інтернат, вихованці якої отримали в якості подарунків солодощі, календарі та м’ячі. Також солодкі подарунки отримали і діти з Новопетрівського ДНЗ, а школярі Новопетрівської ЗОШ I-III ступенів отримали нові спортивні м’ячі.

Про це повідомляє інтернет -видання: sigyrivka.info. 

                         

«Вітаю всіх миколаївців з Днем Святого Миколая! Це Священне свято, коли кожна дитина повинна відчути турботу дорослих і вірити, що дива трапляються. Бажаю всім миру, злагоди, добробуту та здоров’я і щастя кожній родині – нехай подарунок від Святого Миколая отримає кожна дитина, бо діти – то наше майбутнє. Нехай Святий Миколай оберігає кожну родину!», – привітав зі святом дітей і дорослих Юрій Анатолійович.

Теги: , ,