Депутат облради Кормишкін ініціював звернення до ВР з проханням усунення поправки про скасування ПДВ при експорті олійних

Постійна комісія з питань АПК Миколаївської облради готує звернення до Верховної Ради України з проханням скасування поправки, згідно якої з 1 березня 2018 року буде скасовано відшкодування ПДВ під час експорту олійних культур – сої, ріпаку та соняшнику.

Відповідне звернення ініціював та висунув на розгляд депутатів голова комісії, голова партії «Наш край» в Миколаївській області Юрій Кормишкін.

                          

«Рішення Парламенту означає, що всі сільгоспвиробники України тепер куплятимуть насіння з ПДВ, а вже продавати з ПДВ його не зможуть. Це є нонсенс. Тож, готується звернення до Верховної Ради, щоб убрали цю поправку і все залишилось так, як в 2017 році», – виступив Кормишкін.

Варто зазначити, що прийнята Парламентом правка № 180 забере право аграріїв на бюджетне відшкодування ПДВ при експорті соняшника, сої, ріпаку, що завдасть збитків в розмірі 10-16 млрд грн. Також парламент замінив автоматичну систему бюджетної підтримки сільгоспвиробників «ручним» розподілом бюджетної дотації.

В результаті, за підготовку даного звернення проголосували одноголосно всі члени аграрної комісії.

Теги: ,