Голова «Нашого Краю» привітав переможців виборів в ОТГ і подякував усім кандидатам в депутати

Голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін подякував усім кандидатам в депутати, які брали участь в перших виборах рад об’єднаних територіальних громад, що відбулися 24 грудня, і закликав усіх продовжувати працювати єдиною командою для розвитку рідного краю.

«Підсумок перших виборів в Радсадівській, Березанській, Арбузинській, Прибузькій, Володимирівській, Казанківській, Широківській громадах став підтвердженням того, що «Наш Край» має впевнену підтримку серед жителів цих населених пунктів. 24 кандидата в депутати перемогли на виборах і зовсім скоро отримають свій депутатський мандат. Деяким з кандидатів не вистачило лише декількох голосів для того, щоб стати депутатом. Але, незважаючи на результат кожного окремого кандидата, ми продовжуємо працювати єдиною командою для розвитку рідного краю. Наша мета, як на обласному рівні, так і на рівні районів, зробити громади самодостатніми, успішними і економічно незалежними», — сказав у своєму зверненні Юрій Кормишкін.

Також голова «Нашого Краю» зазначив, що вже в 2018 році відбудуться збори всього представництва «Нашого Краю» в Миколаївській області, на яких будуть визначені чіткі завдання на найближчий рік перед усіма осередками партії в області.

Юрій Кормишкін відзначив, що для нього, як керівника «Нашого Краю», дуже важливо, щоб всі: і кандидати в депутати, і депутати, керівники громад, старости, члени партії, а також прихильники залишалися єдиною командою, яка буде системно працювати над реалізацією програми «Нашого Краю» по розвитку місцевого самоврядування в Миколаївській області, зміцненню матеріально-технічної бази об’єктів сфери освіти, охорони здоров’я та їх осучаснення, над розробкою програм розвитку сільського господарства, підтримки підприємництва в сільській місцевості, а також по відновленню інфраструктури в громадах області.

«За підсумком цих виборів «Наш Край» збільшив своє представництво в місцевих радах усіх рівнів. Сьогодні у нас 314 депутатів, що дозволяє закріпити одну з лідерських позицій серед інших політичних сил області по кількості представництва в місцевих радах. Такий високий показник — це в першу чергу заслуга наших людей. Команда «Нашого краю» — це освічені фахівці, міцні господарники і грамотні управлінці, яким довіряють, до яких прислухаються. І найголовніше, це ті люди, які не бояться брати на себе відповідальність за майбутнє громади. Я обіцяю всім і кожному, що «Наш Край» і я, як його голова, завжди будемо підтримувати всіх наших депутатів і керівників громад. Ми єдина команда і взаємовиручка, взаємодопомога і підтримка для нас – головне», — сказав Юрій Кормишкін.

Варто відзначити, що переможцями на виборах в ОТГ стали:

Радсадівська сільська ОТГ – Літвінова О.М., Олійник О.А., Хмара А.Г., Свіщенко А.Г.

Березанська селищна ОТГ – Юренко С.І., Москвич Л.А., Зеленко Н.П., Вакар В.Я.

Арбузинська селищна ОТГ – Івко О.С., Ніколаєнко Є.А., Єдин В.В., Пригида П.М., Артюхов С.М., Гридіна Л.О., Медиченко В.В., Кур’янов С.В.

Прибузька сільська ОТГ – Матющенко В.В., Куріченко Л.С.

Володимирівська сільська ОТГ – Пігарьов С.І.

Казанківська селищна ОТГ – Познякова С.М., Аленіна О.А.

Широківська сільська ОТГ – Химич В.М., Кіореско Б.Д., Козловський О.В.

 

Теги: , , ,