«Діти мають наснагу та можливість для навчання»: Кормишкін привітав вихованців Березнегуватьского реабілітаційного центру для дітей-інвалідів

Голова партії «Наш край» в Миколаївській області Юрій Кормишкін привітав вихованців Березнегуватьского реабілітаційного центру для дітей-інвалідів, а також виконав «замовлення» двох братів-близнюків Святому Миколаю.

Двоє хлопчат з малозабезпеченої сім’ї побажали собі на свято новий ноутбук і вже через тиждень завдяки Юрію Кормишкіну бажання хлопців здійснилося. Директор Березнегуватьского реабілітаційного центру для дітей-інвалідів Олександр Кравчук розповів, що під час того, як Юрій Анатолійович приїздив 19 грудня до закладу, щоб привітати дітей, він почув побажання хлопців і неодмінно здійснив їх мрію.

Співробітники центру зазначили, що ці двоє хлопчаків схильні до активного навчання та всебічного розвитку. Саме тому вони дуже сильно хотіли собі ноутбук, який став би гарним помічником у навчанні.

«Під час новорічних свят ми звернулися до Кормишкіна Юрія Анатолійовича, запросили його, щоб він нас привітав, він нам не відмовив. Ми звернулися до нього з чистою душею, він приїхав, подарував нам чарівну дошку і як тільки ми приберемо новорічну ялинку, одразу ж повісимо цю дошку. Також у нас є два хлопчика-близнюки, які навчаються індивідуально на дому. Ці діти з малозабезпеченої сім’ї, і їм потрібна була комп’ютерна техніка, щоб вони розвивалися і навчалися. Тому діти попросили бабусю, щоб вона їм допомогла, але так як більшість коштів витрачаються на ліки, можливостей не було. Юрій Анатолійович почув це і подарував дітям ноутбук. Діти сильно раді, очі світяться», — подякував Кормишкіну директор реабілітаційного центру.

Теги: , , , , ,