Книжковий фонд дитячого садочку «Васильок» поповнився новою художньою та методичною літературою

Методичну та художню літературу до новорічних та різдвяних свят подарували представники Миколаївської районної партійної організації «Наш Край» вихованцям та вихователям Криничанського ДНЗ «Васильок».

Як повідомила депутат Михайлівської сільської ради від «Нашого Краю» Наталя Чех, таке поповнення для дитячого садочку сьогодні на часі.

«Дошкільні навчальні заклади повинні розвиватися на рівні шкіл: осучаснювати матеріально-технічну базу, використовувати нові методики виховання. Впевнена, що методична література буде корисною в роботі вихователів, а художні книжки сподобаються дітям», — сказала Наталя Чех.

В свою чергу голова Миколаївської районної парторганізації «Наш Край» Андрій Добровольський відзначив, що для «Нашого Краю» завжди в пріоритеті залишаються освітні заклади, особливо сьогодні, коли майже вся відповідальність за розвиток освітньої сфери знаходиться на об’єднаних громадах.

«Розвиток освіти на селі сьогодні потребує особливої уваги, це стосується і дошкільних навчальних закладів. Дитячі садочки повинні відповідати викликам сьогодення: умови виховання дітей мають бути комфортними і сучасними, а умови праці вихователів максимально наближеними до умов, які створені в містах», – сказав Андрій Добровольський.

В тому числі голова «Нашого Краю» в Миколаївському районі добавив, що і надалі команда депутатів буде всіляко сприяти тому, щоб освіта в громадах була якісною, а матеріально-технічна база і книжкові фонди поповнювались.

Теги: , , , , ,