Школи Казанківського району потребують осучаснення та оновлення матеріально-технічної бази, — Наш Край

На сьогоднішній день близько двох тисяч дітей навчаються в школах Казанківського району. В одній школі дітей більше, в одній менше, але питання осучаснення освітніх установ залишається відкритим практично в кожному навчальному закладі. Підтверджують це і самі вчителі шкіл, з якими нещодавно спілкувались представники партії «Наш Край».

«Реформування галузі освіти сьогодні потребує значної уваги. Змінюючи освітні стандарти та методики викладання, потрібно також гарантувати комфортні умови праці для вчителів та навчання учнів», – говорять представники партії.

В «Нашому Краї» відзначили, що тільки за останні два місяці довелося в оперативному режимі вирішувати ряд проблем, які виникали в навчальних закладах через мале фінансування, а десь через те, що районні бюджети не в змозі в повній мірі забезпечити всім необхідним освітні установи.

«В Троїцько-Сафонівській школі допомогли з оновленням шкільного автобусу, замінили авто-шини на колесах, які уже зовсім «облисіли», в Казанківську ООШ №4 тільки нещодавно відправили сучасну багатофункціональну оргтехніку для здійснення адміністрування та навчання дітей в гуртках «Юний журналіст», «Рідний Край» і т.д., допомогли з комп’ютеризацією відділу освіти. На новорічні свята за сприяння «Нашого Краю» більше 20 дітей отримали можливість приїхати до обласного центру на новорічну ялинку в театр та багато іншого. Освіта, як живий організм, який постійно потребує підтримки: з боку держави, депутатів на місцях, меценатів. Тільки спільними зусиллями при грамотному управлінському підході нам вдасться  покращити матеріально-технічну базу освітніх закладів», – говорять представники політсили.

В «Нашому Краї» впевнені, що на часі також стоїть питання утеплення навчальних закладів та реконструкція системи опалення шкіл Казанківського району. Сьогодні ці питання тримають на контролі голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін та депутат Миколаївської обласної ради від Казанківщини  Іван Чіпак.