Голова партії «Наш край» Юрій Кормишкін привітав жителів Миколаївщини з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі нашого краю!

Щиросердечно вітаю всіх вас з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Нехай рік, що минає, забере з собою всі негаразди та турботи. Щоб в Новий 2018 рік ми разом з вами увійшли сповненими енергії, віри, здоров’я та натхнення.

2017 рік для кожного з нас був по своєму особливим: для когось він був роком народження, а для когось роком втрат, у когось в цьому році здійснилися мрії, а хтось тільки почав цеглинка за цеглинкою вибудовувати свою справу, чи крити дах над власною домівкою.

У кожного з нас своє життя, свої злети та падіння, але всі ми єдині в бажанні миру для країни, в розвитку рідного краю, в тому, щоб наші сім’ї були благополучними, діти здоровими, щоб у кожного був достаток, а взаємодопомога та взаємопідтримка стали основою в наших взаємовідносинах.

Тож бажаю усім нам, щоб різдвяні щедроти зайшли в кожну домівку Миколаївщини, а разом з собою принесли благословення, милосердя, любов та часточку дива для здійснення всіх наших задумів.

Впевнений, що в Новому 2018 році у нас будуть нові перемоги, нові здобутки та нові проекти, направлені на розвиток рідного краю. Разом з вами, шановні жителі Миколаївщини, ми зуміємо побудувати спільний дім, в якому захочеться жити, трудитись, виховувати дітей та зустрічати старість.

Мирного неба, стабільності та добробуту кожній родині!

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

З повагою,

Юрій Кормишкін

Голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край»

Теги: , , ,