«Рік починається з добра», – в Первомайську «Наш Край» відвідав центр соціально-психологічної реабілітації дітей

В рамках проекту «Зігрій теплом кожну дитину» депутати Первомайської міської ради з фракції «Наш Край» відвідали Комунальний заклад «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради.

«Рік починаємо з добра. Прислухавшись до голосу серця, ми, депутати фракції «Наш Край», вирішили поділитися добротою з тими, кому вона так необхідна. Вирішили — зробили! В цьому році нашими підопічними стали діти центру соціально-психологічної реабілітації», — сказала депутат Валентина Целіщева.

Депутати завезли в центр те, що було необхідне дітям: тапочки, шкарпетки, колготки, білизна. Директор центру Інна Гербіченко провела депутатам екскурсію по комунальному закладу та розповіла про умови виховання дітей.

Наразі в центрі перебувають близько півсотні дітей віком від 3 до 18 років з Первомайського району і не тільки.

Центр  соціально-психологічної  реабілітації дітей — заклад соціального захисту,  що створюється для тривалого (стаціонарного) або  денного  перебування  дітей  віком  від  3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної  соціальної,  психологічної,  педагогічної,  медичної, правової та інших видів допомоги.

На фото: голова фракції партії «Наш Край» Первомайської міської ради Олег Горіцин, депутат міської ради від «Нашого Краю» Валентина Целищева, помічник депутата Тетяна Сербул, директор центру Інна Гербіченко.

Теги: , , , , , ,