«Наш Край» спільно з лідерами молодіжного самоврядування провів в Первомайську святкову акцію

«Наш Край» спільно з представниками Миколаївської обласної організації лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації» у партнерстві з компаніями «Все для Даху», «Райагробуд» та «АС-АГРО», за сприянням міської влади провели в м. Первомайськ акцію «Переїзна лавка Діда Мороза».

В рамках акції на вулицях міста була проведена яскрава програма з конкурсами, іграми та подарунками.

Як зазначає депутат Первомайської міської ради від партії «Наш Край» Валентина Целіщева завдяки такій консолідації зусиль депутатів, міської влади, підприємців міста в Первомайську вдалося провести такий чудовий захід.

«Щиро вдячна всім, хто брав участь в такому чудовому заході. Ця акція, в першу чергу, направлена на об’єднання жителів м. Первомайськ. Ми були приємно вражені тим скільки людей прийшло на наше свято. «Переїзна лавка Діда Мороза» подарувала часточку новорічного та різдвяного дива практично кожному первомайцю», — відзначила депутат.

Також Валентина Целіщева окремо висловила подяку лідерам молодіжного самоврядування, які уже багато років є прикладом того, як молодь може впливати на розвиток рідного краю та робити власний внесок в його розбудову та майбутнє.

Теги: , , , , , ,