Юрій Кормишкін: «Наш Край» має всі шанси отримати ще одного депутата Широківської ОТГ

Голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін в інтерв’ю миколаївському журналісту Олексію Лютікову розповів про підсумки виборів в Широківській об’єднаній громаді, а також заявив про те, що в результаті переголосування, яка заплановане на 14 січня 2018 року, «Наш Край» має всі шанси отримати ще одного депутата Широківської сільської об’єднаної територіальної громади.

Пропонуємо читачам повний матеріал.

Поспілкувалися з головою обласної партійної організації «Наш Край» в Миколаївській області Юрієм Кормишкін, щоб дізнатися його думку з приводу минулих виборів в Широківській ОТГ Снігурівського району. Він розповів про свою депутатську діяльність і про те, чого бажає новообраному голові Широківської ОТГ.

Депутат Миколаївської обласної ради, голова обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін побажав новому главі Широківської ОТГ виправдати надії виборців, які віддали за нього голоси. Разом з тим він підкреслив, що у кандидата від «Нашого Краю» ще є шанс стати депутатом.

Юрій Кормишкін зазначив, що йому небайдужа доля Снігурівського району та рідного села Новопетрівка. Він підкреслив, що найголовніше для всіх депутатів і голів ОТГ- вміння стримати обіцянку.

«Снігурівський район, той район, до якого я маю безпосереднє відношення. Це мій рідний район, я родом з Новопетрівки. Я обирався в Миколаївську обласну раду від Снігурівського району, тому я не міг залишатися осторонь виборів в Шіроківську ОТГ, тим більше, що до мене зверталися люди протягом двох років з питаннями, проханнями допомогти або зробити щось спільно. Коли я став депутатом, я не стояв осторонь, не стояв осторонь і до цього, хоча і обирався по іншому району Миколаївської області. Зараз моя увага, як депутата обласної ради, націлена більше на Снігурівський район, оскільки я повинен тримати обіцянки, які давав під час виборів», — говорить депутат.

Підводячи підсумки виборів до Широківської ОТГ, він зазначив, що люди підійшли усвідомлено до голосування і показали одну з найвищих явок. Слід зазначити, що в п’яти громадах буде проходити повторне голосування, оскільки в деяких округах найбільшу і водночас однакову кількість голосів отримали по два кандидата: Березанська — 1 округ, Прибузька — 1 округ, Широківська — 1 округ, Радсадівська — 2 округи, Арбузинська — 2 округу. У зв’язку з цим Кормишкін впевнений, що кандидат в депутати Шіроковкої ОТГ від «Нашого Краю» повинен показати хороший результат.

«Відносно результатів виборів до Широківської ОТГ, то я можу подякувати людям за активну позицію, за те, що вони прийшли на вибори. Широківська ОТГ показала одну з найвищих явок в Миколаївській області. Це говорить про свідомість і відповідальність людей, про те, що вони готові брати на себе цю відповідальність і делегувати своїх представників в депутати. Партія «Наш Край» у Миколаївській області, яку я очолюю, в Широківськії ОТГ поки отримала результат у вигляді трьох депутатів від «Нашого Краю». Чому я говорю поки? Тому що незабаром відбудеться переголосування по одному з округів і «Наш Край» цілком може отримати ще одного депутата. Результати, які ми бачимо — це три депутати від «Нашого краю», три людини від БПП і три людини від «БЮТу». У цьому місяці ми побачимо, хто стане ще одним депутатом Широківської сільської ради. Я сподіваюся, що вибори пройдуть відповідно до закону, спокійно і без порушень. Щоб люди змогли віддати голос за людину, якій вони довіряють. Відносно переможця Сергія Пересунько, хочу привітати його з перемогою і сподіваюся, що він буде працювати для громади і з громадою. Добре, що він був, нібито позапартійним. Я не приховую, що підтримував іншого кандидата в голови ОТГ — Наталію Луцик, це моє особисте рішення. Я маю на це право, і я маю право підтримувати ту людину, яка мені симпатизує, в якій я бачу людину, яка зможе об’єднати зусилля громади і зробити багато хорошого для громади. Так вийшло, що вона набрала менше голосів, громада висловила довіру іншому кандидату і ми маємо переможця. Є закон і його потрібно поважати, і сам переможець повинен усвідомлювати той тягар відповідальності, який він бере на себе «, — зазначив депутат.

Разом з тим, Юрій Кормишкін засудив маніпуляції з боку деяких представників Снігурівського району.

«Відносно різних маніпуляцій з боку людей, які тимчасово перебувають в Снігурівському районі в селі Новопетрівка, я можу сказати, що мені не зрозуміла їхня позиція, коли відразу вони просять, щоб їм поставили зупинки на трасі «Миколаїв-Снігурівка «, в районі повороту на село Новопетрівка, а через два тижні говорять, що це дрібниця і що це мало не «показуха» і їм особливо це і не потрібно було. Я вважаю, що будь-яка вимога і будь-яке прохання від наших виборців повинні бути розглянуті і має бути прийнято рішення. Я щиро дякую людям, жителям Новопетрівки, які звернулися до мене, як до депутата, які звернулися до районної влади Снігурівки з проханням встановити зупинку на трасі, так як вона була там вкрай необхідна. Ми пішли назустріч людям і в найкоротші терміни виконали доручення наших виборців», — резюмував глава обласної парторганізації «Нашого Краю».

Слід відзначити, що переголосування на окрузі №9 (с. Новопетрівка) призначене на 14 січня 2018 року. Кандидатом в депутати Широківської сільської об’єднаної територіальної громади від партії «Наш Край» виступає  Ірина Вільховатська.

Теги: , , , , , , ,