Кабмін майже на чверть урізав соцнорми на електроенергію, – “Наш край” вимагає переглянути рішення

Партія «Наш край» вимагає від уряду терміново переглянути соціальні норми на електроенергію, які з 1 січня були урізані майже на чверть для тих, хто отримує субсидію чи користується пільгами. Відповідне звернення до Кабміну направив співголова партії Олександр Мазурчак.

У партії впевнені, що Кабмін новими нормами змушує українців перейти до ще більш жорсткої економії на житлово-комунальних послугах.

“Кабмін майже на чверть урізав норми на електроенергію для споживачів, які отримують субсидію чи мають пільги. Постійне зростання тарифів робить українців неспроможними сплатити за комуналку. Це чергове необґрунтоване рішення уряду здатне призвести до руйнування системи ЖКГ. “Наш край” вимагає від влади терміново переглянути це рішення та призвести соцнорми до економічних реалій”, – заявив Олександр Мазурчак.

Він також зазначив, рішення Кабміну щодо урізання норм для населення – черговий доказ безгосподарної політики уряду.

“Уряд добре навчився прощати борги олігархам і підвищувати тарифи без жодних обґрунтувань. А от привести соцнорми на використання електроенергії до економічних реалій – не здатен. Отримувачі субсидій чи пільг змушені будуть платити за електроенергію більше, якщо не зможуть вкластись у визначені Кабміном рамки. І це в той час, як комунальні тарифи зростають ледь не щокварталу”, – додав Мазурчак.

Теги: ,