Через процедурні порушення рішення сесії Широківської ОТГ можуть анулювати через суд, — депутат облради Закусилов

Депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Андрій Закусілов акцентував увагу на тому, що вже третя сесія сільської ради Широківської ОТГ проходить з процедурними порушеннями, через що рішення сесій можуть анулювати через суд. Разом з тим Закусилов зазначив, що партія «Наш край» готова підставити руку допомоги депутатам та голові Широківської ОТГ і консолідувати можливості для розвитку громади. Про це він розповів в коментарі виданню «Снігіревка.ІНФО».

Звертаючись до депутатів і голові ОТГ, Закусилов наголосив на важливості перших засідань сесій, на яких депутати вирішують актуальні для ОТГ питання. Разом з тим, він звернув увагу на безлічі процедурних порушень і відмова глави ОТГ Сергія Пересунько надавати депутатам потрібні їм документи.

«У вас вже третя сесія, на якій ви розглядаєте ряд дуже важливих питань, створюєте документи, які дозволять надалі вашій ОТГ процвітати. Ви утворилися, як суб’єкт і, думаю, що вже інтереси району і області — це друге. Перш за все — це ваші жителі. Але хотів би зазначити, що попередні сесії проходили, можливо, у зв’язку з тим, що у вас нове формування, не зовсім правильно в законодавчому руслі. Я б хотів попросити вас, Сергій Миколайович (Пересунько, — ред.): Коли до вас звертаються депутати з проханням надати положення про комісії або інші документи, щоб ви їм надавали, а не говорили шукати їх на сайті. Тим більше що на сайті цієї інформації немає », — сказав депутат.

Він зазначив, що проекти рішень повинні опубліковуватися на офіційному сайті ОТГ в термін, встановлений регламентом сільради.

«Щоб в подальшому не було ніяких претензій, проекти рішень повинні опубліковуватися на сайті в термін, встановлений регламентом сільської ради. Перед «бюджетною» сесією 12 січня не було опубліковано жодної попередньої інформації, ні тих проектів, за які депутати голосували », — зазначив Закусилов.

За словами Закусилова, зараз всі зацікавлені в тому, щоб ОТГ почала ефективно працювати, однак подібні порушення можуть призвести до судових розглядів і скасування рішень сесії.

«Ми всі зацікавлені в тому, щоб ОТГ працювала, але в зв’язку з такими процедурними порушеннями будь-який депутат може зараз піти в прокуратуру, написати заяву і через суд анулювати рішення сесії. Тому я і звернувся до глави ОТГ з тим, щоб депутатам надавали всі необхідні документи. Також в разі порушень будь-який житель може оскаржити дії сільської ради », — підкреслив депутат.

Теги: , , , ,