«Наш Край» Южноукраїнська закликав міського голову і депутатський корпус не допустити соціального вибуху та вирішити ситуацію з міською лікарнею

Депутатська фракція партії «Наш Край» Южноукраїнської міської ради вимагає від Южноукраїнського міського голови Віктора Пароконного на черговій сесії міської ради заслухати виконуючого обов’язки головного лікаря КЗ «Южноукраїнська міська лікарня» Миколу Самойленка  щодо стану фінансування комунального медичного закладу та забезпечення продуктами харчування пацієнтів, які проходять лікування на стаціонарі.

Ситуація, яка сьогодні склалася навколо медичної установи міста, викликає занепокоєння не тільки у депутатського корпусу, але й у жителів міста Южноукраїнськ та жителів 30-ти кілометрової зони, які, в тому числі, отримують медичні послуги в міській лікарні, не говорячи уже про працівників ЮАЕС.

З кожним днем суспільна напруга в місті зростає. Через ряд непродуманих управлінських рішень та нестримне бажання окремих осіб впливати на роботу комунального закладу, під загрозою опинилися, в першу чергу, люди, які проходять лікування в медустанові. В тому числі погіршився мікроклімат в колективі лікарні, які стали заручниками даної ситуації.

«Наш Край» закликає колег по депутатському корпусу  не допустити соціального вибуху в місті, діяти в межах чинного законодавства та не забувати, що і міський голова, і депутатський корпус повинні стояти на захисті інтересів южноукраїнців, а не підігрувати окремим «ляльководам» у задоволенні власних амбіцій.

Звертаємося до колег-депутатів прийти на чергову сесію міської ради, заслухати головного лікаря та випрацювати механізм вирішення напруженої ситуації в КЗ «Южноукраїнська міська лікарня».

Євген Квасневський

Голова фракції партії «Наш Край» Южноукраїнської міської ради

Теги: , , , , ,