Учні Малодворянської школи побували з екскурсією на території Миколаївської кінно-спортивної бази

За підтримки депутата Єланецької районної ради, члена партії «Наш Край» Андрія Добровольського, учні Малодворянської школи побували з екскурсією на території Миколаївської кінно-спортивної бази — Філія Південний племконецентр ДП «Конярство України».

Як зазначив Андрій Добровольський, який є керівником спортбази, такі екскурсії проводяться дуже часто, але вперше вдалось організувати поїздку дітям з Малодворянської школи Єланецького району.

«Це моя рідна школа. Було б не правильно, будучи керівником установи, не організувати дітям з рідного села екскурсію на підприємство. Незважаючи на те, що діти проживають в селі, вони нічого не знають про те як виглядає подібне підприємство, як доглядають за скакунами, які спеціалісти забезпечують утримання коней. Впевнений, що екскурсія була і корисною і цікавою», — сказав Андрій Добровольський.

Керівник Миколаївської кінноспортивної бази розповів, що за 56 років свого існування школа підготувала сотні майстрів спорту, у тому числі міжнародного класу. Вихованці школи неодноразово ставали чемпіонами СРСР, України, переможцями етапів чемпіонату світу.

«При нашій базі працює КДЮСШ, де навчаються майстерності верхової їзди та кінного спорту більше 100 дітей, з ними працюють 8 тренерів МС, також є школа вищої спортивної майстерності. Можливо і серед цих діток будуть майбутні наїзники», — говорить Андрій Добровольський.

Він добавив, що хоч спортивна база переживає не найкращі часи і до рівня баз європейського зразка ще далеко, колектив підприємства не втрачає оптимізму і продовжує працювати для того, щоб розвивати установу.

Теги: , , , , ,