В Миколаєві «Наш Край» закликав відновити програму «Електронне місто»

Депутати Миколаївської міської ради проголосували за пропозицію свого колеги-депутата від партії «Наш Край» Олега Крісенко доручити заступнику Миколаївського міського голови Юрію Андрієнко, а також земельному і архітектурному управлінням розробити концепцію проведення аукціонів по землі і відновити реалізацію програми «Електронне місто», яка уже майже 13 років заморожена.

Про це йшлося 15 грудня в ході засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин та екології.

«Ще 13 років тому в Миколаєві була розроблена програма «Електронне місто». І де вона зараз? Заморожена і знаходиться на нулі за рівнем реалізації. Сенс програми в тому, щоб поліпшити документообіг, і щоб прострочені договори оренди землі бачили всі. Якби «Електронне місто» працювало, то у нас би протягом місяця розглядалися всі заяви громадян з приводу землі. Також нам потрібна окрема концепція по земельних аукціонах, я вже мовчу щодо МАФів. Кожна служба повинна працювати мобільно і оперативно, відразу ж даючи свої висновки з того чи іншого питання. Владі потрібно мати стратегію розвитку міста Миколаєва, а для ефективного управління, місту потрібна програма «Електронне місто», — сказав Олег Крісенко.

В ідеалі, е-врядування передбачає, що будь-яка фізична або юридична особа через Інтернет може звертатися із запитами до муніципальним установам для отримання необхідної інформації і виконання юридичних дій.

А е-демократія — це можливість за допомогою Інтернету не тільки отримувати інформацію про проекти якихось рішень, які готуються в органах місцевого самоврядування, а й брати участь в їх обговоренні, контролювати виконання цих рішень і т.д.

Теги: , ,