Проектом «Зігрій теплом кожну дитину» охоплено більше 10 тисяч дітей

Більше місяця на Миколаївщині реалізовувався проект «Нашого краю» «Зігрій теплом кожну дитину». В рамках проекту передбачено першочергово забезпечити увагою дітей-сиріт,  дітей з особливими потребами, тих діток, які виховуються без батьків. В тому числі значна увага депутатів на округах була зосереджена на багатодітних родинах та малозабезпечених сім’ях.

Більше десяти тисяч дітей з Миколаєва та Миколаївської області стали кінцевими бенефіціарами  проекту «Зігрій теплом кожну дитину». Учасниками проекту виступили більше 120 представників «Нашого Краю».

Як зазначили в оргкомітеті проекту, за місяць було організовано декілька десятків виїздів: Комунальний заклад «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» (депутати Первомайської місткої ради завезли в центр те, що було необхідне дітям: взуття, шкарпетки, колготки, білизна), Криничанський ДНЗ «Васильок» Миколаївського району (учасники проекту подарували садочку методичну та художню літературу), ряд будинків дитячого типу (завезено подарунки малечі до новорічних та різдвяних свят, окремим будинкам надано допомогу з біопаливом для опалювання будинків, в тому числі придбано постільну білизну, подушки, ковдри та ін.), привітали вихованців Березнегуватьского реабілітаційного центру для дітей-інвалідів, школярів районів області (депутати вітали на своїх округах) та ін.

Депутатами «Нашого краю» було організовано та проведено більше 20 новорічних та різдвяних акцій: В Миколаєві – «Новорічний переполох»; в Первомайську – «Зустрічаємо Різдво»; в Снігурівці – «Діти Півдня – Дітям Сходу», в рамках якої волонтери спільно з воєнними капеланами здійснили поїздку в зону проведення антитерористичної операції та  доставили 520 подарунків в дитячі садочки, інтернати, дитячі будинки і загальноосвітні школи Луганської і Донецької областей; в Веселинівській селищній громаді – депутат «Нашого Краю» Сергій Свердан вітав вихованців Нововоскресенського навчальновиховного комплексу; в Єланецькому районі  — член партії «Наш Край» Андрій Добровольський організував екскурсію для дітей Єланичини на Миколаївську кінно-спортивну базу; за підтримки депутата «Нашого Краю» Олега Грипаса проведено Всеукраїнський турнір по греко-римській боротьбі «Сніжинка»; в Троїцько-Сафонівській школі Казанківського району допомогли з оновленням шкільного автобусу, замінили авто-шини на колесах, які уже зовсім «облисіли»; в Казанківську ЗОШ №4 тільки нещодавно відправили сучасну багатофункціональну оргтехніку для здійснення адміністрування та навчання дітей в гуртках «Юний журналіст», «Рідний Край» і т.д., допомогли з комп’ютеризацією відділу освіти. На новорічні свята за сприяння «Нашого Краю» більше 60 дітей отримали можливість приїхати до обласного центру на новорічну ялинку в театр тощо.

В оргкомітеті запевнили, що проект «Зігрій теплом кожну дитину» стане традиційним і вже в наступному році команда «Нашого Краю» знову подарує часточку новорічного та різдвяного дива малечі Миколаївщини.

 

Теги: , , , , , , , , , , , ,