«Наш край» протягом 2017 року незмінно у п’ятірці переможців на виборах в ОТГ

В умовах реалізації реформи децентралізації минулого року було сформовано сотні нових об’єднаних територіальних громад в усіх регіонах України. Зокрема, тричі у 2017 році відбулися великі перші вибори в ОТГ.

Після виборів 30 квітня 2017 року партія «Наш край» зайняла 4 місце поміж усіх партій з результатом 7,3%. 80 депутатів від партії «Наш край» увійшли до складу місцевих рад у новостворених ОТГ.

На виборах 29 жовтня 2017 р. партія «Наш край» зайняла п’яте місце з результатом 3,6%. Цього разу партія делегувала 165 депутатів у місцеві ради та п’ять голів місцевих рад.

На виборах 24 грудня 2017 року партія «Наш край» знов піднялася на четверте місце з результатом в 5,99%, що дало можливість отримати ще 62 депутатські мандати.

Як зазначив голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін, «Наш край» стабільно виходить в п’ятірку лідерів – переможців на місцевих виборах в ОТГ. Партія впевнено крокує до перемоги на майбутніх парламентських виборах.

“Наш край” стабільно у першій п’ятірці переможців. Це свідчить про те, що виборці довіряють партії, довіряють професіоналам та господарникам, яких хочуть бачити своїми представниками у місцевих радах.  2018 рік стане вирішальним для партії напередодні парламентських виборів. Позитивна виборча динаміка та стрімкий партійний розвиток свідчать про готовність «Нашого краю» конкурувати з партіями, які вже роками засідають в парламенті та побоюються втратити владу: партія має все необхідне, щоб пройти до парламенту та потіснити старі парламентські партії», — сказав  Юрій Кормишкін. 

Загалом, за результатами перших місцевих виборів в ОТГ в 2017 р. від партії «Наш край» інтереси українців представляють 307 депутатів, та 5 голів місцевих рад.

На Миколаївщині «Наш Край» в 2017 році укріпив свої позиції на політичній карті та сьогодні має сильнен представництво в місцевих радах області. «Наш Край» представляють 314 депутатів місцевих рад. Цей показник є другим по кількості депутатів в радах серед політичних сил.