Що зміниться при складанні ЗНО?

До 31 січня відбувається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Реєструватися для участі в пробному ЗНО, яке дає можливість оцінити рівень знань і ознайомитися з процедурою та зразками тестів, можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробні тести складатимуть 24 і 31 березня. Справжня перевірка знань абітурієнтів відбудеться з 22 травня по 13 червня. Реєстрація на ЗНО-2018 почнеться 6 лютого й триватиме до 19 березня.

Від цього року тести доведеться складати не лише тим, хто закінчує середню школу, а й випускникам професійно-технічних навчальних закладів і коледжів. Для них тестування стане формою державної підсумкової атестації.

Нововведення стосуватимуться також тестування для підлітків з обмеженими можливостями, яким обіцяють створити максимально комфортні умови, і тих, кому належить складати ЗНО з іноземної мови.

Так, для тестів з іноземних мов розроблено два рівні складності: В1 – для дітей, що вивчали мову в школі за звичайною програмою, і В-2, — для тих, хто вивчав її поглиблено.

Нагадаємо, цього року кількість випускників середніх шкіл буде рекордно низькою: останній дзвоник пролунає для менш ніж 200 тис. одинадцятикласників.

 

 

За матеріалами Всеукраїнської газети «НАШ КРАЙ»

Теги: , , , , ,