Батьки близнят, які отримали ноутбук під ялинку, подякували Юрію Кормишкіну за допомогу дітям

Бабуся та дідусь Чупири Дениса та Дмитра, які є інвалідами дитинства і навчаються у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів в Берегзнеуватському районі, подякували депутату Миколаївської обласної ради, голові партії «Наш Край» в області Юрію Кормишкіну за ноутбук, який він подарував хлопчикам.

Нагадаємо, що Юрій Кормишкін привітав вихованців Березнегуватського реабілітаційного центру для дітей-інвалідів, а також виконав «замовлення» двох братів-близнюків Святому Миколаю. Двоє хлопчаків з малозабезпеченої сім’ї захотіли собі на свято новий ноутбук і вже через тиждень бажання хлопців здійснилося.

«Доброго дня, шановна редакція! Ми жителі смт. Березнегувате, дідусь та бабуся Чупири Дениса та Дмитра, які є інвалідами динства і знаходяться на вихованні у нас. Так як вони не можуть відвідувати школу і знаходяться на індивідуальному навчанні проходячи програму третього класу, на сторінках нашої газети хочемо щиро подякувати депутату Миколаївської обласної ради Кормишкіну Юрію Анатолійовичу за цінний для наших внуків новорічний подарунок – ноутбук. Щиро Вам дякуємо, що Ви допомагаєте дітям і хвилюєтеся за них. Висловлюємо слова подяки голові районної ради Богуш Раїсі Олексіївні, директору центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Березнегуватського району Кравчуку Олександру Сергійовичу за небайдуже ставлення до наших діточок ти щиру працю. Велике вам спасибі за вашу турботу і низький вам уклін. З повагою, дідусь та бабуся Чупири», — вказано в повідомлені на сторінці районної газети.

В свою чергу, директор центру соціальної реабілітації Олександр Кравчук також приєднався до звернення і подякував депутату Кормишкіну за такі необхідні подарунки для дітей з обмеженими можливостями.

Про це повідомляє інтернет -видання snigyrivka. info.

Теги: ,