Кількість вакансій в Україні сягнула 1 мільйона

Кількість вакансій в Державній службі зайнятості в 2017 році в порівнянні з попереднім роком зросла на 10% і становила 1 мільйон.

Про це повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко, передає УНІАН.

Він також додав, що кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, збільшилася на 11% — до 184 тисяч.

«Держслужба зайнятості в 2017 році працевлаштувала 783 тисячі осіб. Це на 5%, або на 37 тисяч осіб більше, ніж у 2016 році», — підкреслив Ярошенко.

За його словами, 45% з працевлаштованих завдяки Держслужбі зайнятості було працевлаштовано оперативно до надання статусу безробітного.

Ярошенко додав, що станом на 1 січня 2018 року кількість безробітних скоротилася на 9% (36 тисяч осіб) в порівнянні з аналогічною датою минулого року і становила 354 тисячі осіб.

Нагадаємо, близько половини безробітних українців мають вищу освіту.

«На обліку в службі сьогодні близько 45% українців мають вищу освіту, у великих містах, таких як Київ, Харків, Запоріжжя, цей показник вище 80%. У Харкові 87% безробітних на обліку — з вищою освітою», — сказав Ярошенко.

«Це говорить про те, що у нас більшість вакансій для профпрацівників, а у тих, хто шукає роботу, — вища освіта, і цей дисбаланс не дає можливості для швидкого працевлаштування», — розповів він.

 

Теги: , , , , , ,