За чотири роки ціни зросли на 130%, а пенсії – лише на 60%, – «Наш край” закликає уряд повернути контроль над цінами на продукти

Негайно встановити контроль над цінами на соціальні продукти харчування вимагає в уряду партія “Наш край”. Про це йдеться у зверненні співголови партії Олександра Мазурчака до Кабміну.

За його словами, доки уряд обіцяв підвищити пенсії, інфляція їх вже давно “з’їла”.

“За чотири останні роки інфляція зросла на 130%, а середня пенсія – лише на 60%. Гривня падає, ціна на продукти зростають, тарифи підвищують, але Нацбанк і уряд не вживають заходів, щоб приборкати зростання цін. “Наш край” закликає негайно повернути державний контроль над цінами на соціальні продукти”, – зазначив Олександр Мазурчак.

На його думку, контроль над цінами на соціальні продукти дозволить захистити пенсіонерів та людей з низькими доходами від зубожіння.

“Влада має дбати не лише про зростання доходів людей, але й про те, щоб захистити їх від знецінення. Реформи для людей, а не люди для реформ”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Деталі — https://nashkray.org/za-chotyry-roky-tsiny-zrosly-na-130-a-pensiyi-lyshe-na-60-nash-kraj-zaklykaye-uryad-povernuty-kontrol-nad-tsinamy-na-produkty/

Теги: , , , , ,