Об’єднана громада з Миколаївської області побореться за мільйон гривень на реаліті-шоу

28 січня на телеканалі «1 + 1» стартує нове бізнес-соціальне реаліті-шоу «Громада на мільйон». У проекті об’єднані громади змагатимуться за інвестиції в розмірі 1 мільйон гривень від фонду WNISEF, створюючи проекти для поліпшення життя в регіонах. Серед п’яти учасників — Бузька ОТГ з Миколаївської області. Варто зазначити, що  Бузька громада Миколаївської області, активно розвиває свій сільськогосподарський потенціал. Головна цінність громади — родючі території, які дозволяють збирати великі обсяги овочевих культур.

— Фонд WNISEF, який я маю честь представляти, прагне міняти життя звичайних людей на краще. Ми хочемо показати, що за невеликі гроші можна робити великі зміни. Ми інвестуємо 1 мільйон гривень в проект громади-переможця, але ці гроші потрібно буде заслужити, — сказала ведуча проекту «Громада на мільйон» Ірина Озимок.

На думку експертів,  такий проект допоможе багатьом українцям зрозуміти, як саме  проходить процес децентралізації, і побачити можливості, які він відкриває. Це буде сприяти економічному розвитку регіонів і розвитку місцевого самоврядування в цілому.

 

Про це повідомляє прес-служба «1+1».

— Серед учасників я бачив дуже харизматичних лідерів і був вражений проектами, які реалізують громади у нашій країні. Двом громадам ми подаруємо спеціальні призи. Перший — це поїздка в Австрію для отримання австрійського досвіду сільського господарства, а другий — стадо з 30 племінних овець, яких ми подаруємо громаді для розвитку тваринництва, — пообіцяв  телеведучий та бізнесмен Дмитро Огнєв.

 

 

Теги: ,