Безпечна стоматологія. «Наш Край» придбав в Козирську амбулаторію стерилізатор інструментів

«Наш Край» придбав в стоматологічний кабінет Козирської амбулаторії ЗПСМ Очаківського району ультрафіолетові камери для зберігання медичного стерильного інструменту.

Як розповіла медична сестра амбулаторії Антоніна Хмара для роботи стоматологічного кабінету такі камери є незамінними.

«Ультрафіолетові камери необхідні в кожному медичному закладі. УФ камера для зберігання стерильного інструменту є незамінним технічним засобом для забезпечення безпеки пацієнтів, без її застосування завжди існує певний ризик випадкового зараження пацієнта після повторної контамінації. Наше обладнання сильно зістарілось. Тож ми вдячні «Нашому краю» за оперативну допомогу в придбанні медобладнання. В короткий термін вдалось оновити стерилізатори інструментів та забезпечити безперебійне та безпечне лікування пацієнтів в стоматологічному кабінеті», — говорить Антоніна Григорівна.

Також медична сестра відзначила, що використання стерильних інструментів допускається впродовж 600 годин. Ультрафіолетові бактерицидне випромінювання є дієвим профілактичним санітарно-протиепідемічним засобом, спрямованим на пригнічення життєдіяльності мікроорганізмів в повітряному середовищі і на поверхнях.

«Ця функція вкрай важлива, оскільки використовувані медичні інструменти, зокрема ті, які застосовуються в стоматології, постійно стикаються з кров’ю, слизовою оболонкою або слиною пацієнтів. Тому таке обладнання, як камери для стерилізованих інструментів, вкрай необхідне для безпечної стоматології та медицини загалом», — добавила Антоніна Хмара.

Теги: , , , , ,