Кандидат від «Нашого Краю» став старостою сіл Парутине, Прибузьке і Каталине

Старостою сіл Парутине, Прибузьке, Каталине Куцурубської сільській ОТГ Очаківського району Миколаївської області став кандидат від партії «Наш Край» Всеволод Ільїн. Про це свідчать підсумки виборів, які відбулися 28 січня. За Всеволода Ільїна проголосувало 75% виборців, що прийшли вчора на виборчі дільниці. Явка на виборах старости склала 33%.

Як зазначає голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін, ці вибори вкотре підтвердили, що «Наш Край» має стійку підтримку серед жителів Миколаївської області.

«Результати виборів в об’єднані територіальні громади 2016-2017 рр. показали, що «Наш Край» в Миколаївській області має стабільну підтримку виборців. За два роки виборів в об’єднані громади ми зуміли отримати 103 депутатських мандата і впевнено утримуємо першість серед інших політичних сил, представлених в області», — сказав глава« Нашого Краю».

Також Юрій Кормишкін зазначив, що «Наш Край» єдина політична сила в області, яка висувала кандидатів на посаду старости.

«Сьогодні від «Нашого Краю» в області буде працювати вже два старости, обраних від нашої політичної сили. З кожним днем ​​наша команда стає все більшою, а це значить, що ми працюємо в правильному напрямку», — резюмував Юрій Кормишкін.

Варто відзначити, що новообраний староста Всеволод Олександрович Ільїн народився в Херсонській області в селі Преображенка. З 1965 року почав свій трудовий шлях в Миколаївській області. Більш півсотні років віддав роботі в журналістиці. Очолював газету «Чорноморська зірка», був першим заступником редактора газети «Рідне Прибужжя», кореспондентом міжнародного тижневика «Дзеркало тижня», довгий час працював на телебаченні і радіо. Неодноразово обирався депутатом місцевих рад. По виходу на пенсію разом з сім’єю живе в селі Каталине.

Теги: , , , , , , ,