«Наш Край» продовжує акцію «З добротою у серці»

Депутати Первомайської міської ради від партії «Наш Край» уже декілька місяців поспіль проводять акцію «З добротою у серці» в рамках якої надається допомога вихованцям Первомайського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Як написала у себе на сторінці в facebook депутат Первомайської міської ради від «Нашого Краю» Валентина Целіщева, незважаючи на те, що свята закінчились, допомога центру продовжує надаватись.

«Цього разу до нашої акції приєдналося багато первомайців, як звичайних людей, так і підприємців. Підприємець Н. Малишевська і перший заступник мера В. Кукурудза передали солодощі, випічку, адміністрація магазину «Трійка» — канцтовари, розмальовки та пазли, магазин «Комісійний» (в районі вул. Першотравневої) — одяг. А юні натуралісти під керівництвом їхнього викладача А. Паращук зібрали для ровесників одяг та іграшки», — пише депутат.

Також Валентина Целіщева анонсувала, що уже через два тижні буде проведено ще один заїзд до центру.

«Наш Край» запрошує всіх бажаючих приєднатися до акції. Для дітей ніколи не будуть лишніми канцтовари, рюкзаки, дитячий транспорт, іграшки. Дуже актуальне взуття, книжки і речі», — написала Целіщева.

В повідомленні сказано, що до Центру можна приїхати і самотужки. Він знаходиться за адресою: м. Первомайськ, вул. Юності 8, або зв’язатись з адміністрацією центру за телефоном: 05161-5-04-40.

Теги: , , , , ,