Гемаєв: У 2018 році можливий ремонт двох доріг, що ведуть з Миколаєва до Очакова

У 2018 році можливий ремонт двох доріг, що ведуть з Миколаєва до Очакова. Про це під час зустрічі з жителями м. Очаків розповів депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» Хасан Гемаєв.

Депутат зазначив, що згідно з доповідями служби автомобільних доріг Миколаївської області на 2018 рік з державного бюджету передбачено фінансування і двох доріг з Миколаєва до Очакова.

«Ремонт доріг Очаківського напрямку вимагає не меншої уваги, ніж інші. Для мене, як депутата від міста Очакова, дуже важливо, щоб такий ремонт був в повній мірі здійснений в терміни і якісно», — сказав Гемаєв.

Як стало відомо, 24 січня Служба автомобільних доріг Миколаївської області вже оголосила тендер на експлуатаційне утримання доріг загального користування державного значення М-14 Одеса — Мелітополь — Новоазовськ, км 129 + 168 — км 139 + 716 та Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв, км 235 + 650 — км 239 + 273 в межах міста Миколаєва та територіальних автомобільних доріг загального користування державного значення Миколаївського, Очаківського та Березанського районів Миколаївської області. Орієнтовна ціна закупівлі встановлена ​​в розмірі 69 млн 957 тис.718,00 грн.

Хасан Гемаєв розповів, що за 2017 рік на ремонт доріг в напрямку Очакова вдалося направити близько 5 млн. грн.

 «Конкретно, що стосується нашого міста Очакова, то за результатами пооб’єктного розподілу коштів на проведення дорожніх робіт за рахунок обласного бюджету в минулому році було виділено 5 млн. грн. Вищевказані кошти були освоєні службою автомобільних доріг у 2017 році в повному обсязі, був проведений ремонт траси в селі Кам’янка і в селі Козирка», — розповів Гема.

Він повідомив, що ці кошти були спрямовані на ремонт траси Т-1513 (Нечаяне-Кам’янка-Очаків) — 2 млн. грн. і на трасу Т-1507 (Миколаїв-В.Корениха-Парутине-Очаків) — 3 млн. грн.

«Потрібно відзначити, що ситуація з освоєнням виділених бюджетних коштів у 2017 році (на відміну від 2016 року) помітно покращилася, як у напрямку Очакова, так і по всій області. Однак, треба визнати, стан доріг, що ведуть до Очакова, особливо через села, все ще залишається незадовільним», — зазначив депутат.

Теги: , , , , , ,