Замість підняття двічі вартості квитків, «Укразлізниця» має розпочати боротьбу з корупцією всередині, – «Наш край»

Розпочати боротьбу з корупцією замість підвищення вартості проїзду вимагає від керівництва «Укрзалізниці» партія «Наш край». Про це йдеться у зверненні до уряду та «Укрзалізниці» співголови партії Олександра Мазурчака.

За його словами, якщо «Укрзалізниця» ліквідує корупцію всередині структури, потреба у підвищенні тарифів на пасажирські перевезення одразу відпаде.

«Керівництво «Укрзалізниці» планує у 2018 році двічі підвищити вартість пасажирських перевезень – загалом на 21%. Причина – нібито збитковість пасажирських перевезень. Одночасно керівництво «збиткового» підприємства очікує прибуток у 100 млн грн за 2017 рік та здійснює закупівлі на 80 млрд грн. При цьому тільки минулого року зафіксовано численні факти корупції всередині «Укрзалізниці», які нанесли державному підприємству збитків на десятки мільйонів гривень. Якщо ліквідувати корупцію, питання збитковості пасажирських перевезень зніметься», – наголосив Олександр Мазурчак.

Він також зазначив, щодо підняття цін на квитки не означає автоматичне підвищення якості послуг.

Детальніше читайте на сайті — https://nashkray.org/zamist-pidnyattya-dvichi-vartosti-kvytkiv-ukrazliznytsya-maye-rozpochaty-borotbu-z-koruptsiyeyu-vseredyni-nash-kraj/

Теги: , , ,