У скільки обходяться субсидії, кожному працюючому українцеві

У скільки обходяться субсидії, кожному працюючому українцеві

Кожен економічно активний українець за рік своїми податками платить більше 8 тис. Грн на погашення дефіциту Пенсійного фонду і понад 3,3 тис. Грн на субсидії.
Про це повідомляє Realist.

Реальне число працюючих в Україні коливається в межах 12 млн чоловік. Щоб визначити, у скільки приблизно обходиться та чи інша стаття витрат бюджету кожного українця, Realist розділив запланований бюджет на все економічно активне населення країни. На першому місці виявилося зміст Пенсійного фонду (ПФ).

У 2018 році «дірка» в Пенсійному фонді досягне 141,3 млрд грн. Крім того, що кожен працюючий віддає 22% від своєї зарплати у вигляді соціального внеску, який, в тому числі, поповнює ПФ, ще 141,3 млрд грн забирають з державного бюджету. Економічно активне українець за рік віддає на компенсацію дефіциту Пенсійного фонду 8615 грн. Навіть якщо отримувати частину зарплати «в конверті», все одно погашати «дірку» ПФ доведеться з «загального кишені».

Також кожен працюючий платить своїми податками близько 3358 грн на субсидії. Комунальні знижки в Україні отримує практично кожна друга сім’я.

І гроші на субсидії — це частина загального бюджету країни. Крім того, 101 грн кожен українець витрачає на утримання апарату Верховної Ради, 90 грн — на секретаріат Кабміну, 82,5 грн кожен українець віддає на зарплати співробітникам Конституційного суду, 62 грн — на утримання театрів.

Теги: , , , ,