«Наш Край» Єланеччини отримав нового голову

«Наш Край» Єланеччини отримав нового голову. Районну партійну організацію очолила Олена Володимирівна Димчишина. За її кандидатуру проголосували всі делегати конференції одноголосно. Про це повідомив голова Миколаївської обласної партійної організації «Наш Край» Юрій Кормишкін.

Голова «Нашого Краю» впевнений, що досвід роботи Олени Димчишиної на керівних посадах, її небайдужість до подальшої долі Єланецького краю дасть свої позитивні результати.

«Для Олени Володимирівни Єланецький край – рідне місце. Як і для мене.
Свого часу саме від Єланеччини я обирався депутатом і мені прикро дивитись зараз на те, як Єланецький район нехтує тими можливостями, які сьогодні дає реформа децентралізації. Знаю, що Олені Володимирівні буде важко, але щасливий, що у громади з’явився такий потужний рупор і плече підтримки в її особі», — відзначив голова політсили.

На сьогоднішній день, за словами Юрія Кормишкіна партію «Наш Край» в Миколаївській області представляють 108 депутатів районних рад, 50 депутатів міських рад, 90 – сільських, 55 – селищних, 10 депутатів в Миколаївській обласній раді. Всього 313 депутатів, або друге місце за кількістю депутатських мандатів серед інших політичних сил представлених в області.

 «Наш край» з кожним днем стає сильнішим. Наперекір всім і всьому ми продовжуємо працювати. Коли партія тільки формувалася у нашому регіоні, ми ще не зовсім розуміли, що з цього вийде. Пройшло вже два із зайвим роки, і ми побачили результат — партія «Наш край» доволі успішно займає друге місце в області за кількістю депутатів різних рівнів», — зазначив Юрій Кормишкін.

Він добавив, що для більш ефективної роботи на місцях серед депутатів в тому числі і Єланецького району пройшли перемовини про об’єднання зусиль для вирішення проблемних питань.

«Я не хочу, щоб в Миколаївській області на місцях був бардак і безлад. Саме тому на сьогоднішній день проведено переговори з депутатами інших фракцій, інших партій, після чого в деяких районах народні обранці знаходять консенсус. Хочу сказати, що так само відбулось і в Єланецькому районі. Тож, в районній раді об’єднаються 6 депутатів від «Нашого краю» і 4 від «Оппоблоку». Ми на сьогоднішній день будемо показувати владі, як треба працювати, а не просто мовчати, щоб потім люди перекривали дороги кожен місяць», — додав Юрій Кормишкін.

Теги: , , ,