«Наш Край» посилює позиції в районах Миколаївської області

«Наш Край» посилює позиції в районах Миколаївської області. Первомайська міська та Первомайська районна партійні організації «Наш Край» тепер будуть працювати під керівництвом першого заступника Первомайського міського голови Олександра Кукурудзи. Відповідне рішення було прийнято 16 лютого на зборах «Нашого краю», яке пройшло в місті Первомайську.
Як зазначив глава Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін першочергове завдання, яке ставить перед собою партія в Первомайському районі та місті Первомайську — консолідація зусиль усього представництва «Нашого краю» для вирішення господарських проблем району.
«Як партія місцевого самоврядування, ми беремо на себе відповідальність за людей, які нам довірили своє представництво в 2015 році. У Первомайському краї у нас 15 депутатів: 6 депутатів в Первомайському міській раді, 5 — в районному і 4 депутати в ОТГ. Наша мета — налагодити роботу партії таким чином, щоб вже через 2,5 року кожен житель Первомайщини побачив і відчув реальний результат роботи нашої команди «, — сказав Кормишкін.
Керівник політсили переконаний, що спільна злагоджена робота новообраного керівника «Нашого краю», депутатів і багаторічного Первомайського міського голови Людмили Дромашко стане прикладом того, як ефективно і конструктивно може працювати опозиційна партія, для якої на першому місці стоять інтереси звичайних людей і розвиток рідного краю.
Підтримала лідера «Нашого краю» і Людмила Дромашко. Вона зазначила, що Олександр Кукурудза гідна людина і досвідчений господарник, який зуміє об’єднати місто і район.
«Успішних людей критикують, вони не всім подобаються. Але я хочу сказати, що якщо ми хочемо бачити в місті зміни, а не пусті балачки, то такі люди, як Олександр В’ячеславович, Первомайщині потрібні. І пам’ятайте, що доля лідера завжди в руках людей », — сказала Дромашко.

 

Теги: , , , , ,