Депутати «Нашого краю» від Снігурівщини відзвітували за рік роботи

 

Відповідно до норм Законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад» депутати Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» відзвітували перед виборцями. Під час публічного звіту Юрій Кормишкін представив результати депутатської діяльності, як свої власні, так і Олени Донченко і  їхнього колеги по фракції, багаторічного депутата Миколаївської обласної ради Володимира Лусти, який передчасно пішов з життя в результаті страшної трагедії.

Щорічний звіт депутата перед виборцями — це його обов’язок, як і відстоювати інтереси народу та розвивати територіальні громади. Минулий рік хоч і був не простим, але ознаменувався перемогами і вирішенням багатьох питань, важливих для жителів не тільки Снігурівського району, а і жителів регіону в цілому.

Серед найважливіших напрямів депутатської діяльності  було сприяння фінансуванню різних програм соціально-економічного розвитку регіону, будівництву та ремонту інфраструктурних та соціально значущих об’єктів, соціальна підтримка населення, благодійна діяльність та вирішення проблем окремих громадян.

Дороги — це наш головний біль. Прикро дивитися, як місцева влада та парламентарі не вживають ефективних заходів для вирішення цієї проблеми. Тому протягом минулого року я активно долучався до співфінансування ремонту доріг району. А також разом з керівниками підприємств, що входять до групи компаній «ПАЕК», ми постійно здійснюємо зимове утримання доріг в окремих районах Миколаївської області.

Взимку 2017 року, в тому числі завдяки  сприянню депутатів від партії «Наш Край», розпочався ремонт дорожнього покриття на трасі «Снігурівка — Миколаїв». Згадайте, скільки раніше часу займала подорож снігурівчан по тій латаній, навіть не дорозі, а напрямку, до міста Миколаєва? Скільки транспорту постраждало від численних вибоїн та ям? На сьогодні Т-15-08 «Калинівка – Снігурівка -Березнегувате» – сучасна комфортабельна автодорога, єдина дорога в області, яка так серйозно ремонтується, і на яку було виділено майже 400 мільйонів гривень.

Кожного року в літні місяці та восени практично всі мешканці Снігурівки спостерігають рух вантажівок із зерном та цукровим буряком по місту, а також на миколаївській та херсонській трасах, які не дотримуються вагового режиму. Від цього страждає стан наших доріг. У жовтні на кілька діб у Снігурівці було встановлено мобільний пункт габаритно-вагового контролю. Після встановлення ГВК вантажівки рухалися в об’їзд через село Новопетрівка. Однак відразу після того, як габаритно-ваговий комплекс прибрали, вантажівки знову пішли через Снігурівку.

З січня цього року дороги почали передаватися на баланс області. В ході засідання круглого столу, присвяченого збереженню автодоріг Снігурівського району, мною було запропоновано створити комунальне підприємство, яке обслуговуватиме дороги району, та на баланс якого можна придбати ваговий комплекс. І лише після встановлення постійно діючого вагового комплексу ця проблема зникне взагалі.

Багаторічна проблема нашого району – це понтони на наплавних мостах через річку Інгулець на автодорогах місцевого значення О-15-19-01 (Снігурівка — Тамарине — Безіменне) та Е-15-19-09 (Снігурівка – Антонівка -Новотимофіївка). Тому нами було ініційовано обговорення та розробку пропозиції від депутатів обласної ради щодо проекту хоча б на один понтонний міст в Снігурівському районі. Рішення було прийнято та наголошено, що в 2018 році фінансування таких об’єктів здійснюватиметься з обласного бюджету, і понтонні мости перейдуть у комунальну власність області.

Всі ми пам’ятаємо трагедію 2016 року, коли на пішохідному мосту між селами Єлизаветівка та Баратівка Снігурівського району у воду впали дві дівчинки, одна з яких потонула. Сама конструкція мосту має певні недоліки, один з них – доволі широкі проміжки між бічними балками, через які легко може пролізти дитина. Тому заради безпеки наших дітей на цьому мосту було встановлено огорожу.

Подорож дорогами Миколаївщини повинна бути не тільки безпечною, а і комфортною для наших громадян. І мені прикро, що у більшості випадків на наших трасах елементарно відсутні зупинки громадського транспорту, що вже казати про вбиральні. Тому на з’їзді до села Новопетрівка з траси Т-15-08 була встановлена зупинка для громадського транспорту, а також громадський туалет. Так, поки що це проста примітивна конструкція, але наші люди вже не будуть очікувати транспорт під дощем або відкритим пекучим сонцем.

Прикро розуміти, що жителі розвиненої країни, у 21 сторіччі досі відчувають нестачу питної води. Ми вже не один рік переймаюсь цією проблемою, і тому за минулий рік мешканці Новопетрівки отримали 1,2 км нового водогону. Сьогодні його введено в експлуатацію — 23 абоненти з 26 підключилися до нової системи водовідведення.

Як часто ми сьогодні чуємо від органів центральної влади, що Україна – аграрна країна? Але що реально зроблено нашими керівниками задля підтримання цього статусу та фермерів як бізнесменів? Разом з депутатами політичної партії «Наш край» ми активно працюємо над тим, щоб представники влади на різних рівнях змінили ставлення до аграріїв Миколаївщини. Завдяки комісії з питань АПК сесія облради посприяла збільшенню земельного податку від 0,1% до 1% місцевим органам самоврядування. На початок 2017 року, було лише 34 громади, які прийняли 1% земельного податку. Завдяки зусиллям депутатів комісії з питань АПК в 2017 році рішення ухвалили ще 164 громади та підвищили земельний податок, що в свою чергу дозволило майже вдвічі збільшити надходження до місцевих бюджетів. Наші ініціативи розділяє більшість аграріїв Миколаївщини.

Питання збереження оподаткування ПДВ при експорті олійних культур — сої, ріпаку та соняшнику — є надзвичайно важливим для розвитку аграрного сектору економіки. Саме тому мою ініціативу як голови постійної комісії з питань АПК Миколаївської облради від партії «Наш край» щодо скасування змін до Податкового кодексу України, які передбачають відмову від компенсації податку на додану вартість при експорті соняшнику, сої та ріпаку, підтримали колеги з депутатського корпусу. І після нашого звернення до Парламенту депутати Верховної Ради відстрочили введення норми, яка передбачає скасування відшкодування ПДВ при експорті сої до 1 вересня 2018 року і ріпаку – до 1 січня 2020 року.

Окрім того, спільними зусиллями депутатів постійної комісії з питань АПК ми повернули традицію відзначати кращих механізаторів області премією імені Іванова. Адже сьогодні місцева влада взагалі не звертає увагу на працівників сільського господарства, було навіть скасовано нагороду в розмірі 3 тисячі гривень.

Силами депутатів постійної комісії обласної ради з питань АПК ми не дозволили віддати в приватні руки мисливські угіддя, розташовані на території ДП «Очаківське лісомисливське господарство». Я твердо впевнений, що землі, які належать державному підприємству і куди вкладалися сили та великі потужності, щоб створити сприятливі умови для полювання, повинні залишатися у державній власності.

Півроку уряд обіцяв підвищення пенсій українцям після ухвалення реформи. Її було ухвалено, але інакше, як знущанням над українцями, це назвати неможливо: з 12 млн пенсіонерів майже 5 млн отримали доплату менше 200 грн, а близько 2 млн пенсіонерів не отримали взагалі ніякого підвищення. Це злочин проти українського народу пенсійного віку. Разом з депутатами політичної партії «Наш край» ми виступили з вимогою доопрацювати пенсійну реформу і суттєво підвищити пенсії всім без винятку пенсіонерам.

Важливим питання для міста Снігурівка залишається і проблема озеленення місцевих парків і скверів. У цьому році я подарував місту дві тисячі саджанців дерев і кущів. Безпосередньо під час місячника з благоустрою всі дерева були висаджені на території Снігурівки. До акції залучили загальноосвітні школи та дитсадки міста.

Для мене було неможливо залишатися осторонь вирішення проблем у сфері культури. Тому протягом року мною — депутатом та небайдужим громадянином — здійснювалася підтримка місцевих хореографічних колективів та колективів художньої самодіяльності.

На святкуванні Дня міста Снігурівка, яке відбулося 1 жовтня на центральному стадіоні міста за участю групи «Неангели», компанія «ПАЕК», окрім того, що допомогла в організації свята, виконала свою обіцянку, яку дала випускникам цього року, та оплатила навчання у вищому навчальному закладі – Одеській юридичній академії – медалістці Олені Паламарюк.

Свято врожаю в місті Снігурівка Миколаївської області теж не обійшлось без нашого сприяння — легендарна група «Фрістайл» подарувала незабутні та яскраві емоції жителям району та міста. Ми вдячні фермерам, які не залишились осторонь та також фінансово долучились до організації заходу.

Матеріально-технічне оснащення школи безпосередньо впливає на підготовку дітей та якість навчального процесу. І в умовах, коли держава не завжди надає належну увагу і підтримку сільським школам, ми не можемо залишатись байдужими. Тому разом з моєю колегою Оленою Донченко ми виділили 348 тисяч гривень на потреби закладів освіти Снігурівщини

Наприкінці хочу додати, що протягом року не припинялася робота з виборцями — проведено сотні зустрічей, жодне звернення не залишилось непоміченим!

Конкретні справи депутата Миколаївської обласної ради, голови Миколаївської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» в 2017 році

Дата Конкретні справи
Лютий 2017 р. Виділив 10 тис грн. для закупівлі медикаментів для жителів Авдіївки
Травень 2017 р. У с.Новопетровка Снігурівського району провели 1,2 км водогону
Червень 2017 р. Відкриття елеватору «БВБ» — яскравий приклад ефективного господарювання керівника, депутата обласної ради Кормишкіна Ю. — в значній мірі сприяло вирішенню проблем працевлаштування населення сіл Костянтинівки, Баловного, Гур`ївки тощо. Концерт української співачки А.Приходько
Червень 2017 р. Допомога технікою при ремонті дороги на Херсон під час будівництва заводу
Липень 2017 р. Прийнято рішення депутатської фракції акумулювали депутатські кошти (по 50 тис грн. з кожного) для придбання медичного обладнання на суму 450 тис. грн для міської лікарні №3 в Дубках
Липень 2017 р. Прийнято рішення депутатської фракції акумулювали депутатські кошти (по 50 тис грн. з кожного) для придбання медичного обладнання на суму 500 тис. грн для обласної дитячої клінічної лікарні
Серпень

2017 р.

Виділено кошти в розмірі 200 тис. грн на придбання комплектів стільців та столів для загальноосвітних навчальних закладів Снігурівського району
Серпень 2017 р. Надання спонсорської допомоги хоровим колективам Афанасіївського Будинку культури Снігурівського району для участі у Всеукраїнському конкурсі хорових колективів
Серпень 2017 р. Організація Снігурівського районного свята врожаю та спонсорський подарунок фермерам та мешканцям району – концерт групи «Фрістайл»
Жовтень 2017 р. Взяв участь у святкуванні 205 річниці Дня заснування Снігурівки (3500 глядачів), подарував концерт гурту «Не ангели» на стадіоні, вручив подарунок – оплату навчання в Одеській юридичній академії медалістці Паламарюк Олені від себе і компанії «ПАЕК»
Жовтень 2017 р. Нагородження переможниці у конкурсі «За що я люблю Україну» Миськів Анни, учениці Баратівської ЗОШ Снігурівського району
Жовтень 2017 р.

 

На сесії облради 12.10.17 р. вніс пропозицію від депутатів обласної ради розробити проект хоча б на один понтонний міст в Снігурівському районі. Пропозиція прийнята, і було наголошено , що в 2018 році фінансування таких об’єктів буде з обласного бюджету і понтонні мости будуть передані у комунальну власність області
Жовтень 2017 р. Подарував інтерактивну дошку і комп’ютер Дорошівській ЗОШ Вознесенського району з нагоди Дня козацтва на шкільному ярмарку
Жовтень 2017 р. Придбали 50 парт, 6 ноутбуків для Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Жовтень

2017 р.

Придбали парти для молодших класів Кобзарцівської ЗОШ І-ІІІ ст. і Калинівського навчально-виховного комплексу, першокласників Суворівської школи
Жовтень 2017 р. Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» і особисто депутат обласної ради Кормишкін Ю.А. виступили спонсором чемпіонату Миколаївської області з кінного спорту
Листопад 2017 р. На сесії Снігурівської райради виступив з пропозицією створити комунальне підприємство, яке буде обслуговувати дороги району і вагові комплекси
Листопад 2017 р. Підтримав вимоги політичної партії «Наш край» негайно доопрацювати пенсійну реформу та перерахувати пенсії до реального прожиткового мінімуму всім без винятку пенсіонерам
Листопад 2017 р. За ініціативи депутата обласної ради Ю.Кормишкіна розпочався ремонт з’їзду дороги в селі Новопетрівка
Грудень 2017 р. За підтримки депутата обласної ради Ю.Кормишкіна було встановлено автобусну зупинку в селі Новопетрівка Снігурівського району
Грудень 2017 р. Фінансування проведення інтернету для Краснянської ЗОШ Березанського району
Грудень 2017 р. Вручення Новопетрівській ЗОШ Снігурівського району 30 м’ячів, для Новопетрівської школи-інтернату —  33 м’ячі та солодкі подарунки,  вихованцям Новопетрівського ДНЗ – солодкі подарунки
Грудень 2017 р. Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Березнегуватському районі подаровано магнітну дошку, комплекти для розвитку дитячої моторики: кубики, пазли, мозаїки, солодкі подарунки
Грудень 2017 р. Казанківському районному відділу освіти передано 2 сучасні комп’ютери, колорьовий принтер.
Грудень 2017 р. Придбав 2 колеса на шкільний автобус Троїцько-Сафонівської ЗОШ Казанківського району
Грудень 2017 р. Придбав килими в ДНЗ с Євгенівка Снігурівського району
Грудень 2017 р. Придбав комп’ютер для Старобогданівського ФАПу Миколаївського району
Грудень 2017 р. Придбав жарочну шафу Козирської амбулаторії Миколаївського району
Грудень 2017 р. Придбав новорічні костюми Діда Мороза і Снігурочки для Козирського будинку культури Миколаївського району
Грудень 2017 р. Подарунок дітям-близнюкам Чупирі Дмитру та Денису, сиротам з Березнегуватського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, сучасного ноутбуку, для проходження дистанційного  навчання
Грудень 2017 р. Придбав солодкі подарунки для дошкільнят на суму 50 тис. гривень
Зима 2017 р. Зимове утримання доріг (прогортання) регіону
Протягом року Матеріальна допомога на лікування мешканцям районів

 

 

Теги: , , , , ,