В місті Снігурівка запрацював Відкритий офіс «Нашого Краю»

В місті Снігурівка на Миколаївщині розпочав роботу Відкритий офіс партії «Наш край». Як повідомив голова Снігурівської районної партійної організації «Наш Край», депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов відкритий офіс буде працювати на постійній основі, будуть прийматися звернення жителів Снігурівщини в тому числі і до депутатів Миколаївської обласної ради «Нашого краю», обраних від Снігурівщини.

«Відкритий офіс розпочав свою роботу на початку лютого. Уже ведеться прийом громадян та відпрацьовуються звернення. З сьогоднішнього дня можна також звертатися і до мене, як депутата обласної ради від м. Снігурівка, так і моїх колег по фракції Олени Донченко та Юрія Кормишкіна. Впевнений, що робота офісу допоможе ще більше налагодити комунікацію з жителями Снігурівщини та дасть можливість більш оперативно вирішувати нагальні проблеми жителів міста та району», — підкреслив Андрій Закусілов.

Відкритий офіс партії працює за адресою м. Снугурівка, вул. Суворова 15, 2-й поверх. Графік роботи: з Пн-Пт, з 09.00 до 16.00 без перерви на обід. Звернутися також можна за телефоном 095 949 89 15 та за електронною поштою  [email protected]

Теги: , , , , ,