Депутат Миколаївської міської ради Сергій Карцев відзвітував за 2017 рік депутатської роботи

 

Звіт депутата Миколаївської міської ради від партії «Наш Край»

Сергія Миколайовича Карцева

за 2017 рік депутатської роботи

Сергій Миколайович Карцев, депутат Миколаївської міської ради VII скликання, обраний в 2015 році від політичної партії «Наш Край». Територіальний виборчий округ № 14. Входить до складу постійної депутатської комісії Миколаївської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

За 2017 рік депутату разом з громадськістю, яка підтримує Сергія Карцева в усіх питаннях розвитку міста, та разом з Заводською адміністрацією, управліннями та департаментами, вдалося зробити наступне:

 • Реконструкція та будівництво Миколаївської ЗОШ №36;
 • Реконструкція сімейної амбулаторії по вул. Чкалова, 93;
 • Перебудова тротуарів: вул. Ковальська (між вулицями Даля та Левадівською), вул. Заводська 15-21; вул. Димитрова (Сидорчука-Левадівська), вул. Чкалова (від Садової до 1-ї Слобідської; вул. Погранична (5-2 Слобідська) парна сторона.
 • Капітальний ремонт лежаків опалення в ж / б – Чкалова 85 по програмі для ОСМД співфінансування 90 \ 10.
 • Установка пластикових вікон і дверей за адресою: 1-а Слобідська, 43 (у співпраці з народним депутатом України, обраному по округу);
 • Чкалова, 99А (ОСМД.90 / 10) проведено заходи по енергозбереженню;
 • Садова, 42 а ОСББ 90 \ 10; проведено заходи по енергозбереженню.
 • Установка дитячих майданчиків і малих форм: вул. Чкалова, 99; вул. 1-а Слобідська, 43; вул. Нова; вул. Заводська, 27/3, 21/2; вул. Млинова, 33 (всі за допомогою народного депутата Б. Ю. Козиря); вул. Заводська, 27 \ 4; вул. 5-а Слобідська; вул. Дачна 42.
 • Соціальний проект «Будівництво міні-стадіону» — вул. Нова.
 • Установка спортивних споруд на дитячому майданчику, вул. 2-а Слобідська (Ковальська).
 • Установка лавок: вул. Чкалова, 99; вул. 1 Слобідська, 43; СШ №31; Млинова, 31; Заводська, 13/1; Заводська, 19; Заводська, 21/2.
 • Проведено капітальний ремонт доріг: 2 Наскрізна (Ялти); вул. Нова; вул.Заводська, 27 / 4-27 / 7;
 • Проектування фекальної і зливової каналізації: Ялти; 5 Слобідська (Чкалова-Прикордонна).
 • Капітальний ремонт покрівлі: Прикордонна, 150, корп. 6; корп. 9; вул. Сидорчука, 23; вул. Заводська, 27/4; 27/6;
 • Утеплення теплотрас: Прикордонна, 150; 4-я Слобідська, 88; Заводська, 1/1, 2; Заводська, 21/2; 35 / 1-5;
 • Пристрій зовнішнього освітлення: Прикордонна, 150; вся вул. Заводська; Заводська, 13/5;
 • Капітальний ремонт зовнішнього водопроводу: 4-я Слобідська, 88.
 • Капітальний ремонт огорожі: вул. Біла — Крилова.
 • Поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів: Млинова, 31; Заводська, 35;
 • Ремонт системи опалення: вул.Заводська, 27 / корп. 4,5,6,7; 21 / корп.1,2,3.
 • Поточний ремонт зливової каналізації: Ялти; Заводська, 2а (колодязі);
 • Капремонт випуску каналізації: Заводська, 35/5;
 • Капремонт системи внутрішнього енергозабезпечення: 1-а Слобідська, 122/3;
 • Поточний ремонт системи енергоспоживання: Заводська, 1/1.
 • Капремонт бібліотеки по пер.Судостроітельному.

Виділено кошти ЗОШ №31, дитячій поліклініці на Садовій, поліклініці №3 (ст. З/Д вокзал), ЛШМД, музичній школі №3, управління соцзахисту Заводського р-ну, дитячого садка №7.

За минулий період депутат провів 162 особистих прийоми громадян.

***

Сергій Миколайович Карцев публічно звітує вже втретє. Двічі робив це в газеті, а тепер вперше в інтернеті. Депутат провів в рамках звіту шість зустрічей з виборцями.

— Моє завдання було суто організаційне, — уточнює депутат. — Основні зусилля було докладено адміністрацією Заводського району та міським департаментом ЖКГ, за що не можу їм не подякувати. Але були й негативні ситуації, коли підрядник затопив квартиру або розкрив на вихідні дах і пішов, а потім пішов дощ, і квартиру затопило. Доводилося ганятися за підрядником, вимагати завершення робіт, підключати департамент. І ще зазначу дуже велику заслугу народного депутата Бориса Козиря. У мене є проект по вулиці Новій у районі торгового центру «Кит». Я звернувся за допомогою, і він допоміг. Асфальт, спортивний майданчик, міні-стадіон і дитячий майданчик. Люди просто в захваті. Вони не пам’ятають, щоб туди взагалі колись ступала нога чиновника, — говорить депутат.

— Кошти, виділені в минулому році на здійснення депутатської діяльності, а це 250 тисяч на кожного депутата, освоїв повною мірою. Але грошей на те, щоб залатати дахи за деякими адресами на окрузі все одно не вистачило. Миколаївці повинні знати, що міські гроші спрямовуються розпорядникам бюджетних коштів, і завдання депутата полягає в тому, щоб вибрати найбільш проблемні точки на окрузі і вчасно направити доручення щодо виділення грошей. У всьому цивілізованому світі саме це називається лобізмом, а не те, що ми маємо на увазі під цим словом. Ось є двір на вулиці Прикордонної, 150. Це 10 бараків. Я зайшов за цією адресою, побачив, в яких умовах живуть люди, і жахнувся. Гірше не буває. Минуло два роки. Зробили даху, освітлення, поставили дитячий та спортивний майданчики, проклали асфальт, і місцеві жителі об’єдналися в міні-громаду. Нехай неформально, але тепер вони навчилися покращувати своє життя спільно.

Але і тут, підкреслює депутат, потрібно все робити вчасно. Не встиг все оформити до 1 жовтня, не організував, що не проконтролював — гроші повернуться в бюджет, і звідти підуть на інші цілі.

Наразі в міській раді обговорюється можливість збільшити подібні витрати до 350 тисяч гривень на одного депутата, що дозволить йому вирішити більше проблем, що хвилюють його виборців.

— Люди йдуть масово на прийом, — продовжує С. Карцев. — Хто з комунальними питаннями, а хто — з життєвими. Значить, вони повірили. Навіщо їм домагатися прийому у мера, якщо проблему можна спробувати вирішити на рівні депутата? Я пройшов школу управлінця від заступника голови адміністрації району до заступника губернатора. І коли мені нинішній чиновник каже, що це не можна зробити тому і тому, відповідаю: я знаю, що це зробити можна.

Сергій Миколайович Карцев окрім свого округу опікується і проблемами жителів інших округів, які залишились без депутатського представництва в раді.

— Дійсно, у нас в Миколаєві в зв’язку з цим своєрідним законом про вибори є 10 таких округів. Коли до мене прийшли жителі Лісків, я здивувався, чому до мене? Вони кажуть: «Сергій Миколайович, ми без депутата. Допоможіть». Я написав листа ще тоді секретарю міськ ради Тетяні Казаковій, і мені виділили ще один округ. Але є ще робота в постійних депутатських комісіях, де потрібно вибудовувати пріоритети місцевої влади. Не можна розмазувати бюджетний пиріг. Я, наприклад, лобіюю проект «Чиста вода». Хочу, щоб у моїх виборців з крана текла нормальна вода. Інший напрямок — опалення. І, звичайно ж, приватний сектор. До нього потрібно привертати увагу депутатів. Сьогодні гроші міського бюджету в першу чергу йдуть на багатоповерхівки. Значить, час подумати про міську програму підтримки приватного сектора.

Що ж стосується пріоритетів роботи на 2018 рік, то депутат Миколаївської міської ради зазначив, що за цей рік потрібно звернути увагу на стан мостів в м. Миколаєві та заложити в бюджеті відповідні кошти для вирішення цього питання.

 — Потрібно привести в нормальний безпечний стан всі мости в Миколаєві – Варварівський, Інгульський, Широкобальський, провести роботи на малих мостах в Корабельному районі.

Також депутат акцентує увагу на вирішенні проблем по стану тепломереж в місті.

 — Ми в цьому році увійшли в опалювальний сезон з певними труднощами. Питання передачі Облтеплоенерго у власність міста – це один з механізмів впливу, та обговорюючи стан тепломереж, ми вияснили, що стан на сьогодншній день ще не критичний, проте, якщо не приймати міри, то через рік місто може і зовсім не запустити тепло і буде серйозна проблема, — сказав Сергій Карцев.

Також депутат вважає, що необхідно уже нарешті розробити для міста стратегію розвитку в тому числі і по проекту «Чиста вода», враховуючи той факт, що у КП «Миколаївводоканал» є в наявності кредит Світового банку на модернізацію мереж водоканалу.

Що стосується об’єктів соціальної сфери, депутат Сергій Карцев відзначив, що в 2018 році потрібно завершити реконструкцію 36 школи, а також звернути увагу на сферу культури, наприклад, будівництво художньої школи по вулиці Спаська, 23.

На думку депутата, в бюджеті міста необхідно передбачити можливість збільшення рівня заробітньої плати для працівників закладів соціальної сфери –лікарів, працівників закладів культури і вчителів.

Крім того, Сергій Карцев звертає увагу на питання розвитку парків, удосконалення програми «Безпечне місто» і «Громадський бюджет»,  а також вирішення проблем з бездомними тваринами.

 — Виконавча влада ніколи і нічого не вирішить без підтримки людей і їхніх висуванців у місцевих радах. І навпаки. У цьому вся суть місцевого самоврядування. Миколаївці проявляють активність і ініціативу, бажають змін на краще. І все, що потрібно від місцевої влади, – не загасити це бажання, простягнути руку, підтримати і допомогти небайдужим, — говорить депутат.

Саме тому пріоритетом в своїй роботі вважає об’єднання жителів мікрорайонів, жителів дворів в невеличкі громади, які разом з своїм депутатом будуть активно брати участь в розвитку, як своєї території, так і м. Миколаєва загалом.


 

Теги: , , , , , , ,