«Наш край» пропонує Раді наступного тижня запровадити мораторій на відключення міст від компослуг

Верховна Рада має на найближчому пленарному тижні ухвалити законопроекти, які забороняють олігархам шантажувати українські міста і відключати їх від газу, електрики та води. Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Олександр Мазурчак переконаний, що сьогодні олігархи – власники обленерго та облгазів, шантажують міста відключенням від тепла та гарячої води.

“Власники обленерго долучилися до шантажу українських міст. Раніше газові олігархи залишили Кропивницький, Славутич та Смілу в опалювальний сезон без тепла і гарячої води. Тепер Луцьку та Володимир-Волинському погрожують відключенням від тепла і гарячої води. Влада має заборонити олігархам відключати від газу та електроенергії підприємства теплокомуненерго та водоканали, що обслуговують об’єкти соціальної сфери та житлові будинки”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що заборонити олігархам на власний розсуд перекривати містам газ, світло та воду можуть тільки зміни до законодавства.

“Не можна допустити, щоб об’єкти соціальної інфраструктури та житлові будинки відключали від тепла узимку. Усе це може призвести до жахливих наслідків. Зокрема, є загроза і масштабних техногенних аварій на мережах теплопостачання, і спалахів інфекційних захворювань”, – переконаний Олександр Мазурчак.

Олександр Мазурчак закликав Верховну Раду на найближчому пленарному тижні ухвалити законопроект “Нашого краю”, яким запроваджується мораторій на відключення від газопостачання об’єктів соціальної сфери та споживачів, які не мають заборгованості.

“Луцьк, Володимир-Волинський та інші українські міста не повинні через війни олігархів залишились без тепла, гарячої води та електроенергії. Наш закон гарантуватиме стабільне постачання газу для підприємств ТКЕ. Слідом за ним треба ухвалити аналогічний закон щодо постачальників електроенергії”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Детальніше читайте на сайті — https://goo.gl/GKkiez

Теги: , ,