Депутат «Нашого Краю» Ташлик відзвітував перед жителями Вознесенського району

Села Вознесенщини потребують не так декларативних, як реальних можливостей розвитку. Школам, ФАПам, установам культури і дитячим садкам необхідно поліпшити матеріально-технічний стан. Того фінансування, яке виділяється на ці установи недостатньо для ефективного, сучасного і якісного функціонування. Про це під час публічного звіту перед виборцями заявив депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш Край» Григорій Ташлик. Звіт відбувся в с. Дорошівка Вознесенського району.

«За 2017 рік спільно з громадою Вознесенщини нам вдалося закрити ряд проблемних питань в селах Вознесенського району. Але закрити, ще не означає вирішити проблему комплексно. Всі депутатські кошти, які були виділені на мій округ, були розподілені на вирішення проблем і потреб освіти, медицини та інших проблем громади. На жаль, тих грошей, які виділяються на здійснення депутатської діяльності, катастрофічно не вистачає для того, щоб системно вирішити якесь питання: будь то дороги, освітлення або медобладнання», — каже депутат.

Григорій Ташлик зазначив, що в зв’язку з такою ситуацією, що склалася, а це питання, на думку депутата, виникає на багатьох округах, існує необхідність не тільки збільшення депутатських коштів на округи, а й перегляд всіх без винятку комплексних програм, затверджених обласною радою, а також районними, сільськими і селищними радами.

«Сьогодні всі розроблені програми повинні бути переглянуті, доповнені і в разі їх неефективної роботи, вони повинні бути переписані і перепроголосовані. Але ще дуже важливо, щоб всі ці програми були фінансово підкріплені. Адже жоден документ не працює без реального фінансового супроводу. Всі школи хочуть бути зразком загальнонаціональної програми «Нова школа», але, якщо у них немає достатнього фінансування, якщо у них немає навіть нормальних парт, тече дах, облуплені стіни або, куди гірше, відсутні санвузли і елементарна, але життєво необхідна система протипожежної безпеки , про які реформи може йти мова», — каже депутат.

Політик зазначив, що в 2018 році особисто для нього, як депутата, обраного від Вознесенського району, як і раніше є пріоритетом всіляка допомога у вирішенні питань і проблем виборчого округу. Також депутат позначив, що має намір внести пропозицію колегам по фракції визначити консолідовану позицію щодо вирішення проблем малих населених пунктів Миколаївської області.

«Ми працюємо єдиною командою. Я маю намір внести пропозицію своїм колегам по фракції, щоб ми максимально об’єднали наші зусилля в допомозі та підтримці сіл. І не тому, що міста або райцентри чимось гірше. Просто малі населені пункти, особливо села, сьогодні вимагають пильної уваги, консультацій і підтримки для того, щоб не зникнути з карти області», — каже депутат.

Підтримали Григорія Ташлик і присутні в залі депутати від «Нашого Краю» Вознесенської районної ради, Олександрівської селищної ради, сільських рад району. За підсумком звіту, слова подяки прозвучали від представників сіл Дорошівка, Тімерязево, Раково, Щербані та інших.

Теги: , , , , ,