Додаткові робочі місця і плата за землю, — віце-мер Очакова про будівництво сонячної електростанції

В Очакові виділять землю під установку сонячних панелей, що дозволить місту заробити близько 1 мільйона гривень. Про це в коментарі інтернет-виданню «Очаков.NET» розповів заступник міського голови м. Очаків (представник «Нашого Краю») Олексій Васьков.

Раніше повідомлялося, що 23 листопада 2017 року в Очаківськый міській раді на зустрічі міського голови Сергія Бичкова з главою ради директорів турецької компанії «Eko Yenilenebilir Enerjiler A. S.» Х. Серхан сюзерена обговорювалася можливість побудови в Очакові сонячної електростанції потужністю 15 МВт. Обидві сторони домовилися про співпрацю в сфері розвитку сонячної енергетики і підписали протокол-намір про розуміння щодо проектування і будівництва сонячної електростанції на території міста Очаків.

«Ми плануємо виділити близько 20-25 га під землі енергетики. Є певні напрацювання з інвесторами. У нас в цьому році будуть вводитися в експлуатацію фотоелектричні панелі для вироблення електроенергії по «зеленому» тарифу. Це ще близько 1 мільйона гривень за землю», — зазначив Васьков.

Крім того, за словами віце-мера, новий проект дасть і додаткові робочі місця.

«Місту це дає додаткові робочі місця і плату за землю. Сьогодні ця земля пустує, там пустир. Крім того, ми сподіваємося ще й на соціальні проекти. Є зацікавлені особи, які обіцяють певну суму, чи це буде у вигляді встановлення сонячних панелей в наших соціальних установах, чи грошова сума, поки невідомо. Зараз є 2-3 потенційні інвестори, які готові сюди зайти, а там, хто більше запропонує», — підкреслив Васьков.

Теги: , , , ,