За підтримки «Нашого Краю» відбувся конкурс «А Сотню вже зустріли небеса…»

За підтримки Миколаївської районної партійної організації «Наш Край» в Центрі культури і дозвілля «Промінь» відбувся районний конкурс патріотичної пісні «А Сотню вже зустріли небеса…». Про це повідомив голова партії «Наш Край» в Миколаївському районі Андрій Добровольський.

Він розповів, що захід приурочили до вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Патріотична мистецька акція проходить в районі вже третій рік поспіль. У конкурсі взяли участь 15 солістів та 7 вокальних ансамблів.

«Підтримка творчої молоді нашого краю – одне з пріоритетних завдань, яке ми ставимо перед собою. Наша молодь повинна відчувати підтримку та віру дорослих в дитячий талант. Та молодь, яка була на сцені своєю творчістю добралася до самих глибин сердець глядачів та журі. Це неймовірні талановиті молоді люди, які заслуговують на увагу з боку дорослих», — підкреслив Андрій Добровольський.

Серед ансамблів кращими з кращих журі визнало: ІІІ-тє місце — ансамбль Ольшанської музичної школи, ІІ-ге — дитяча група районного будинку культури «Хорошее настоение», І-ше місце — ансамбль Ольшанської музичної школи «Невгамовні». Ансамбль «Деревце» Кир’яківського БК отримав спеціальну нагороду від директора філії «Південний племконецентр» ДП «Конярство України» Андрія Добровольського — квиток на відвідування кінно-спортивної школи, голови партії «Наш Край» в Миколаївському районі.

Теги: , , , ,